הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אביו של עופרי ארד, עודד, הלך לעולמו

בלם מכבי חיפה נפרד: "תודה על הזכות להיות הבן שלך"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.09.21 - 09:58
תחילת כתבה

עצוב. אביו של עופרי ארד, עודד, הלך לעולמו הבוקר (רביעי) לאחר מאבק ממושך במחלה קשה. בלם מכבי חיפה פרסם בסטורי בחשבון האינסטגרם שלו: "תודה על הזכות להיות הבן שלך, היית הכל בשבילי. תשמור עלינו מלמעלה".

עודד ארד ז"ל סבל בשנה האחרונה ממחלה קשה ומצבו התדרדר. הוא הגיע למשחק האליפות נגד הפועל באר שבע מלווה בבני משפחתו, והתמונה המרגשת ביותר מאותו ערב היא של עופרי מנייד את אביו על כר הדשא באמצעות כיסא גלגלים. הוא הקדיש לו את הזכייה באליפות. נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, עזב את השמחה וניפגש עם עודד, חיבק אותו ובירך אותו.

עופרי קיבל הודעה כשהמצב לא טוב והוא לא יצא עם נבחרת ישראל לדנמרק על מנת להיות לצד אביו ובני משפחתו. עודד ליווה את עופרי בכל אימון בכפר גלים והיה בין הבודדים שזכה לאישור מהמועדון להיות נוכח באימונים.

משפחת ארד הודיעה כי הלוויה תתקיים מחר (חמישי) בשעה 17:00 בקיבוץ החותרים.

בהודעה הרשמית של מכבי חיפה נכתב: "מועדון כדורגל מכבי חיפה מביע צער עמוק ומשתתף באבלה הכבד של המשפחה עם מותו של עודד ומאחלים שלא תדעו עוד צער. עודד ליווה את בנו עופרי בכל אימון ומשחק מאז שעופרי שיחק בקבוצות הילדים. באליפות האחרונה ריגש עופרי רבים מאוהדי הקבוצה בפרט וחובבי הכדורגל בכלל, כאשר נשא את אביו בכיסא גלגלים למרכז המגרש והשניים חגגו יחד על כר הדשא".