הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא חשבתי שכך ייראה הסגל במחזור השני"

מנחם קורצקי מודאג ממצב הפצועים בהפועל חדרה לקראת הפועל באר שבע. גלעד אברמוב יפתח בקישור

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.09.21 - 14:03
תחילת כתבה

הפועל חדרה השלימה את ההכנות שלה למשחק מחר (ראשון) נגד הפועל באר שבע ולמנחם קורצקי יש לא מעט כאבי ראש בנוגע לסגל. הקפטן, מנשה זלקה יעדר לאחר שאתמול נמצא חיובי לקורונה והוא מצטרף למקסים פלקושצ'נקו ועומר פדידה הפצועים.

מוחמד גאדיר נמצא בספק עקב רגישות במפשעה, בחדרה ניסו להכשירו, אך שובל גוזלן צפוי לפתוח, בעוד גלעד אברמוב יפתח בקישור במקום זלקה. לקורצקי התלבטות בנוגע למערך, לאחר שפתח נגד מכבי חיפה עם שלושה בלמים, הוא תרגל גם מערך הכולל רביעיית ההגנה, אבל הערכה שיעלה במערך לזה ששיחק במשחק הקודם.

"עשינו הכנה טובה, למדנו את הפועל ב"ש, אנחנו יודעים שהיא קבוצה שהתקדמה, השתפרה והשתדרגה השנה", סיפר קורצקי. "המון שחקנים חדשים, מבחינתנו האתגר לא פשוט, במיוחד כשאנחנו לא באים בהרכב מלא. אנחנו מאוד סומכים על מי שישחק, אנחנו יודעים שהבאנו שחקנים שיכולים לעשות את העבודה, שיחליפו את מי שפצוע ולא כשיר. לא חשבתי שזה יהיה ההרכב שלי במחזור השני, אני הכי אמיתי. יש פה שחקנים מספיק טובים שיעשו את העבודה. אנחנו סומכים עליהם ונלך איתך למלחמה עד הסוף".

המאמן רוצה לשמור על המומנטום מהמשחק נגד מכבי חיפה: "את חדרה מזמן כולם לוקחים ברצינות, יודעים שיש קבוצה חזקה בחדרה, אנחנו מבחינתנו רוצים המשכיות מהעונה שעברה לתחילת השנה הזו, ליצור בטחון ומומנטום ורוצים לחזור עם נקודות מב"ש. אנחנו צריכים לשחזר את המשחק האחרון, לבוא פיזיים, לבוא טקטית כמו שצריך, מבחינה התקפית לשלוט בקצב המשחק ולעשות התקפות מעבר כדי שנוכל להבקיע שערים".

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; דיא לבאבידי, עומר דנינו, ג'ונתן סיסה, עידו לוי, דולב אזרואל (איבליו מרקוב); גלעד אברמוב, אוסמן סיסה, תמיר גלזר; גוסטבו מרמינטיני, שובל גוזלן (מוחמד גאדיר).