הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בק"ש זעמו: "הכרטיס האדום תלוש מהמציאות"

הצפוניים ביקרו. טועמה: "המטרה? לסיים כמה שיותר גבוה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.09.21 - 20:47
"תלוש מהמציאות" (מאור אלקסלסי)
"תלוש מהמציאות" (מאור אלקסלסי)
תחילת כתבה

הפועל תל אביב נותרה מושלמת עם 6 נקודות מתוך 6 האפשריות עד כה, אחרי שגברה הערב (שבת) 0:2 על עירוני קריית שמונה בעזרת צמד נהדר של המחליף, יואב תומר (63, 67) שהיה הגיבור הבלתי מעורער של האדומים.

"אנחנו שמחים על הניצחון ועל פתיחת העונה הזו", סיכם כובש השערים בסיום, "אני שמח שיכולתי לעזור. אני עובד קשה באימונים ורוצה לנצל את ההזדמנויות שאני מקבל. לא חוויתי קהל עד כדי כך תומך, זה מדהים, הם כמו עוד שחקן על המגרש, מקווה שנעמוד בציפיות שלנו".

גם מי שעמד הערב על הקווים בהיעדרו של ניר קלינגר המורחק, סלים טועמה, התראיין בסיום: "שמח שהצלחנו לנצח גם במשחק השני ולעשות את זה במגרש מאוד קשה. ניר רצה לבנות סגל מאוד רחב בתחילת העונה ככה שכל אחד יוכל לשחק בהרכב, אני שמח שהחילופים הצליחו".

"המטרה שלנו זה להגיע כמה שיותר גבוה", המשיך באשר לתכניות להמשך, "אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק, רוצים לצבור כמה שיותר נצחונות ונקודות, אנחנו בתחילת הליגה ומקווה שבסוף נשיג את המטרה".

מהצד המפסיד, הצפוניים נעלו את המחזור השני עם נקודה אחת בלבד מתוך 6 האפשריות עד כה. "מאוד מאוד מאכזב, בסופו של דבר האדום שיבש את המשחק שלנו. התחלנו טוב ונראינו טוב בהתחלה, אבל מהאדום נמשכנו אחרוה וספגנו בסופו של דבר", סיכם מאמן הקבוצה, אמיר נוסבאום. "הכרטיס האדום? אני לא יודע, לא הייתי קרוב לאירוע אבל זה נראה לי תלוש מהמציאות. ברור שלא היה לו כוונה לפגוע, אם החלטה כזו בודקים ב-VAR ועדיין מחליטים להוציא אדום משהו תמוה מאוד".