הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון נגד השופט: "צריך ביטחון דרכי"

מאמן אשדוד תקף את שניר לוי: "את אבא שלו הערכתי מאוד"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  12.09.21 - 21:13

לפחות נכון לעכשיו, נראה שהלהיט הגדול של העונה שעברה - מתקשה לשחזר את ההישג: מ.ס. אשדוד, שסיימה את עונת 2020/21 במקום השלישי בטבלה, מוצאת את עצמה אחרי שני מחזורי ליגה עם אפס נקודות משש אפשריות. הערב (ראשון) היא נוצחה 3:1 ע"י הפועל חיפה, ובמוקד עמד המאמן רן בן שמעון - שהורחק בסיום לאחר עימותים עם צוות השיפוט, בראשותו של שניר לוי.

גם לאחר המשחק, רן בן שמעון תקף את השופטים: "במחצית השנייה היו 15 דקות שהמשחק נעצר, וחילופים רבים, והוא מבטיח כל המשחק להוסיף זמן, ואז מוסיף רק ארבע דקות... הוא צריך ביטחון עצמי דרכי, וזה בסדר. את אבא שלו (שופט העבר מאיר לוי) הערכתי מאוד".

עם זאת, בן שמעון לא תירץ את ההפסד ביכולת של השופטים: "זה אנחנו, רק אנחנו, שלא יהיה ספק בכלל. לא הפסדנו בגלל השופט, אלא כי לא הבנו מה לעשות מול הפועל חיפה. אני עדיין מאמין בקבוצה שלי, יש קבוצה טובה ויצטרפו עוד שחקנים טובים. במחצית השנייה? אין לי מילים חוץ מאשר בושה וחרפה".

שוער אשדוד, יואב ג'ראפי, החמיא ליריבה: "הפועל חיפה עמדה טוב מאחור, ידעה להסתגר יפה ולצאת להתקפות מעבר. באנו במטרה לנצח, יכולנו לגמור את המשחק במחצית הראשונה והם הענישו אותנו, תפסו אותנו במתפרצות". עם זאת, גם ג'ראפי נשאר אופטימי: "עשינו עונה מטורפת בעונה שעברה, אנחנו מתרכזים בעונה הזו. בונים פה משהו חדש, אני מאמין בקבוצה".

מנגד, הפועל חיפה השיגה את ניצחון הבכורה של העונה - ביכולת מרשימה. המאמן אלישע לוי שבע רצון: "זה היה ניצחון במגרש קשה מאוד", הודה השועל הוותיק, "אנחנו תמיד מתאימים את עצמנו ליריב, ידענו שהם מחזיקים בכדור, אנחנו התכווצנו ובכל התקפת מעבר - הבקענו שלושה שערים יפים ויכולנו גם לכבוש עוד. שלטנו והגענו להזדמנויות שלנו, גם אם לא החזקנו בכדור".

כמו כן, גיבור המשחק מהצד האדום היה החלוץ אלון תורג'מן, שכבש צמד. לוי התייחס אליו: "הוא שחקן כדורגל טוב בכל רמ"ח איבריו, הבקיע בכל משחק בגביע הטוטו ובנאדם שלא מפסיד כל אימון או משחק, זה רק עניין של זמן. הוא סקורר, אין סיבה שלא יכבוש עוד. הוא רעב".

תורג'מן עצמו הוסיף: "יכולתי גם לכבוש שלושער, אני שמח לעזור לקבוצה וזה מה שנמצא בסדר העדיפויות שלי. החיבור שלי עם הקהל זה משהו מיוחד, כשחזרתי לארץ אמרתי שיש להם חלק מאוד גדול בזה שהגעתי לפה".