הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קומאן: "הבעלים אולי חושב שאפשר להבקיע 4 ו-5"

מאמן בית"ר אחרי ה-1:1 נגד מכבי נתניה: "זאת ליגה קשה. כל המשחקים צמודים"

תומר לוי
תומר לוי  19.09.21 - 22:39

בית"ר ירושלים קיוותה להמשיך במומנטום מהדרבי, אבל נעצרה הערב (ראשון), באצטדיון טדי כשסיימה ב-1:1 נגד מכבי נתניה, במסגרת המחזור ה-3 בליגת העל

ארווין קומאן אמר בסיום: "שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד, התכוננו אליה, אבל יש להם שחקנים מצוינים. אני חושב שנראינו טוב יותר במחצית השנייה. בהתחשב בכך שהחמצנו פנדל בדקה קריטית, הוצאנו את המקסימום היום מההתמודדות".

"יש הרבה סיבות לכך שנראינו פחות טוב מאשר בדרבי. מי שעוקב אחרי בית"ר מתחילת העונה יודע שהרבה קורה סביב המועדון. חלק מהשחקנים שלנו עדיין לא יכולים לשחק הרבה דקות, צריך לחלק את העומס. הם היו בבידוד, חזרו מפציעות. אביאל זרגרי צריך לחזור לקישור ואנחנו נהיה חזקים יותר. אנחנו נלחמים עם מה שיש".

הסגל: "לבעלים יש אולי חזון אחר ממני. ממה שראיתי בשלושת המשחקים בליגה, יש הרבה קבוצות חזקות. אתה לא יכול לכבוש 4 ו-5 משחקים. אם תסתכל על הטבלה, היא מאוד קרובה, יש הרבה משחקים צמודים. אתה חייב להילחם בכל משחק  כדי לנצח, זאת הליגה".

"אני ג'נטלמן, אבל יש משהו שאני לא אוהב, אני אומר להם והם יודעים. תמיד יש דברים בכדורגל שאתה רוצה לשפר, גם במכבי תל אביב ומכבי חיפה. אנחנו רוצים שתהיה לנו עונה טובה יותר".

אופיר קריאף: "מבחינת גישה ואנרגיות, זה היה חצי ראשון לא טוב שלנו, ידענו שתהיה ירידת מתח אחרי המשחק האחרון. לא הגיעה לנו יותר מנקודה אחרי שפספסנו פנדל, אבל בעבר היינו מפסידים משחקים כאלו".

מנגד, ריימונד אטפלד אמר: "שיחקנו כדורגל טוב, מבחינת התוצאה אנחנו לא מרוצים. המאמן שלהם מרוצה מהנקודה, אנחנו לא. הגענו למצבים רבים, אבל נתנו להם לחזור למשחק".

"אני כן מרוצה מההבדלים ביכולת מהמשחק הקודם. קיבלנו את עדן קארצב לקישור, עוד שחקנים שנכנסו יותר לכושר. אתה רואה את ההבדלים".

דני עמוס אמר על המאזן המצוין שלו בפנדלים: "זה שילוב של הרבה דברים. בפנדל תמיד יהיה יתרון לבועט, התמזל מזלי. שלטנו, שיחקנו טוב, הבעיה היא שאנחנו מפקששים בדקות הפחות טובות שלנו. נתמודד עם פתיחת העונה הזאת, זה המצב".