הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נופלים מהרגליים": שחקני נתניה נגד אטפלד

המאמן במוקד. פציעות שחוביץ' ושלמה קלות, חשש משבר למזרחי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.09.21 - 06:55

שתי נקודות מתוך 9 אפשריות, מרחק נקודה מהקו האדום ולא מעט סימני שאלה - זה המאזן העגום של מכבי נתניה בשלושת משחקי הליגה הראשונים. הקבוצה של אייל סגל, שהגדיל את התקציב כדי לדבר חזק בצמרת, פתחה את המשחק נגד בית"ר ירושלים אמש (ראשון) בצורה טובה, אבל ככל שהדקות עברו ובעיקר ב-20 הדקות האחרונות נראתה סחוטה ועייפה בדרך ל-1:1.

"איך לא נהיה עייפים כשהאימונים שלנו ארוכים, בקצב הכי גבוה שיש והאסיפות לא נגמרות", אמרו כמה מהשחקנים בביקורת ברורה על המאמן ריימונד אטפלד. אגב אתמול, לראשונה העונה, החליט אטפלד על אימון בוקר לפני היציאה לירושלים, עוד דבר שגרם לביקורת. "שחקנים נופלים מהרגלים", אמרו בקבוצה".

בינתיים, רז שלמה וזלאטן שחוביץ' שהוחלפו סובלים ממכות יבשות ויהיו כשירים למשחק הקרוב מול הפועל חדרה, כשיניב מזרחי ספג מכה בצלע ובקבוצה מקווים כי לא מדובר בשבר. במקביל, השחקנים הביעו פליאה מדוע רותם קלר לא נמצא שבוע שני ברציפות בסגל ובצוות המקצועי הסבירו שמדובר בהחלטה מקצועית. עם זאת, גורם בקבוצה סיפר כי לפני תום מועד העברות ביקש המגן הצעיר והמוכשר לעזוב וקיבל תשובה שלילית. לקלר יש חוזה עד לסוף העונה בלבד ואטפלד העדיף אתמול להכניס לעמדת המגן השמאלי במקומו של שחוביץ' את נפתלי בלאי.

"אם לא דני עמוס היינו יכולים גם להפסיד את המשחק, זה צריך להדליק נורה אדומה", אמרו בקבוצה. בתוך כך, מאמון קשוע, ששוב לא היה בסגל עשוי לבקש לעזוב בהשאלה בינואר אם המצב יימשך.