הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צמא לניצחון: מעמדו של אטפלד עשוי להתערער

בנתניה מצפים ל-3 נקודות מול חדרה. הפצועים נגד בית"ר יהיו כשירים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.09.21 - 08:55
תחילת כתבה

צפירת הרגעה במכבי נתניה. כל השחקנים שנפצעו במשחק שלשום בטדי סובלים מחבלות קלות ויהיו כשירים למשחק הקרוב ביום ראשון מול הפועל חדרה. מדובר בקפטן אלמוג כהן שקיבל מכה באגן, יניב מזרחי שנפגע בצלעות, ושחקני ההגנה רז שלמה וזלאטן שחוביץ' שסובלים ממכות יבשות.

הבשורה הפחות טובה מגיעה מכיוונו של שיר צדק. בבדיקת אולטרסאונד שעבר הבלם התברר כי הקרע בשריר התאומים טרם התאחה והוא יחמיץ גם את המשחק הקרוב.

במועדון יודעים שאיבוד נקודות נוסף בבית הפעם בדרבי השרון תוביל ללחץ עוד יותר גדול על המערכת. כרגע, מעמדו של המאמן ההולנדי, ריימונד אטפלד יציב, אבל איבוד נקודות ויכולת פושרת עשויים לשנות את התמונה. "אם לא ננצח לריימונד לא יהיה פשוט איתנו", נכתב בפורומים השונים של האוהדים.

ראשי המועדון מודעים לביקורת שהועברה על ידי השחקנים בנושא אורך האימונים וההכנה למשחקים אבל גורם בקבוצה אמר: "זה היה אותו דבר בשנה שעברה והצלחנו. זו קבוצה כמעט חדשה וצריך עוד קצת זמן".

פארפה גויאגון ואביב אברהם הופתעו שלא שותפו במשחק בירושלים. אברהם הרשים במשחקי ההכנה ובגביע הטוטו וגויאגון שהגיע בהשאלה ממכבי ת"א הציג יכולת טובה בהפסד להפועל נוף הגליל. מאמון קשוע לא היה בסגל, לא בפעם הראשונה העונה, והוא ישקול עזיבה בינואר אם המצב יימשך. רותם קלר ששוב לא נכלל ב-18 יקבל הזדמנות מחודשת בקרוב.