הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במקרה של הפסד: מעמדו של אטפלד יעלה לדיון

לחץ בנתניה לפני חדרה. אביב אברהם יעבור מבחן כשירות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.09.21 - 11:56
תחילת כתבה

כשהיא מתחת לקו האדום בעקבות התוצאות של אתמול (שבת) ועם שתי נקודות בלבד, מכבי נתניה יודעת שכל תוצאה חוץ מניצחון הערב על הפועל חדרה תוביל ללחץ עוד יותר גדול שגם כך יש על המערכת והמאמן ההולנדי, ריימונד אטפלד. מסתמן שאם נתניה לא תנצח, המעמד של המאמן יעלה לדיון. גם במקרה של הפסד, בהנהלה לא יבצעו שינוי מיידי, אבל אם יהיה שינוי, זה יקרה רק אחרי פגרת הנבחרת.

נתניה תחסר את שיר צדק, שיחזור להתאמן באופן מלא רק בימים הקרובים, וגם את שי קונסטנטין, שסובל ממתיחה במפשעה ולא נכלל בסגל. אם זה לא מספיק, אביב אברהם יעבור מבחן כשירות בשל פציעה קלה ולא מן הנמנע שנפתלי בלאי יפתח על חשבונו בקישור. את קונסטנטין יחליף כארם ג'אבר בעמדת המגן הימני. ההפתעה בהרכב של אטפלד על פי האימונים האחרונים היא פארפה גויאגון. נגד בית"ר ירושלים הקשר, שהגיע בהשאלה ממכבי תל אביב, לא שותף אפילו לדקה, והערב הוא אמור לפתוח ב-11.

עבור רז שלמה מדובר במשחק חשוב באופן אישי. הבלם, שהגיע מהפועל תל אביב בהשאלה עם אופציה, עשוי לקבל זימון לנבחרת ישראל. הפציעה אתמול של עידן נחמיאס מקרבת אותו עוד יותר למדים הלאומיים, ומשחק טוב שלו הערב יביא לזימון.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, רז שלמה, אלמוג כהן, זלאטן שחוביץ'; נפתלי בלאי (אביב אברהם), עמרי גנדלמן, בוריס אינו, איהב אבו אלשיך; פארפה גויאגון, איגוד זלאטנוביץ'.