הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עופרי ארד: "הבטחתי לאבא שאמשיך כרגיל. זה הכל בשבילו"

בלם מכבי חיפה פתח את הלב אחרי ה-0:2 על מכבי פתח תקווה. ברק בכר: "נהיה טובים יותר. אני מבטיח". ינון אליהו פרק את עצם הבריח וייעדר תקופה ממושכת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.21 - 22:13
תחילת כתבה

אלופה אמיתית לא נותנת להפסדים כואבים להיגרר ולהפוך למשברים ומכבי חיפה לא שונה. הירוקים השיגו 0:2 ביתי על מכבי פתח תקווה, השכיחו את ה-2:1 למכבי תל אביב וחיברו ניצחון שני העונה בליגה שהקפיץ אותם למקום הרביעי בטבלת ליגת העל. תרגיל קרן מוצלח הוביל לשער עצמי של דניאל פלשר, עומר אצילי הכפיל בשער נהדר משלו, ועכשיו? הפנים למשחק המרתק בקונפרנס ליג מול אוניון ברלין.

עבור עופרי ארד, זה היה המשחק השני מאז מות אביו, אחד מוצלח במיוחד ולאחריו פתח את הלב. "זוהי תקופה מאוד קשה, גם חזרתי מפציעה של שלושה חודשים. הכל נפל עליי בבום אחד, אבל יש לי את המשפחה, החברה והרבה אנשים שעוזרים לי. בתקופה כזאת צריך להראות עוצמות נפש אחרות. אני לא חושב שאני לא יכול להתמודד. הבטחתי לאבא שאמשיך כרגיל, זה הכל בשבילו", הכריז הבלם.

"תמיד חשוב לנצח, בטח אחרי ההפסד הכואב, רצינו למנף את הניצחון בגמר גביע הטוטו", אמר ברק בכר והודה: "לא היה משחק טוב, הוא לא זרם, אבל לא היינו חשופים מאחורה, עשינו את העבודה בצורה יעילה, אבל אני לא מרוצה מהיכולת".

 

"אנחנו לקראת שבוע מעניין, היה חשוב להתחיל אותו ברגל ימין ואנחנו נהיה טובים יותר. אני מבטיח", הוסיף בכר. "אנחנו בתקופה עמוסה, אנחנו מחלקים את הדקות. אני מבטיח שבכל משחק נעשה הכל כדי לנצח".

והשער הראשון, העצמי שהבקיע דניאל פלשר, הגיע אחרי תרגיל קרן מוצלח. "אנחנו עובדים קשה בשביל זה, אבל בסופו של דבר השחקנים צריכים לבצע את זה. הם עושים זאת בצורה מדהימה וצריכים להמשיך עם זה", הסביר מאמן מכבי חיפה.

בצד המפסיד, מאמן מכבי פ"ת גיא לוזון אמר בסיום: "מכבי חיפה טובה מאיתנו, מוכשרת מאיתנו, אבל אנחנו לא יכולים להגיע למשחק פרווה. כמאמן הייתה לי תחושה של משחק אימון, הכל רגוע ושקט ולא לא היינו אגרסיביים הגנתית. סתם העבירו משחק וזה לא יכול להתקבל על הדעת לא אצלי בקבוצה ולא במכבי פתח תקווה. אפשר להפסיד, אבל רק אם נתת הכל על הדשא. לא נעבור על זה בשתיקה. אני מאמין בשחקנים וזה לא מאפיין אותם".

ינון אליהו, שהוחלף בשל פציעה בכתף, עבר בדיקה בבית החולים בה התברר כי הוא פרק את עצם הבריח וייעדר תקופה ממושכת.