הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בחיפה מרגיעים: "היחסים עם ב"ש יישארו מצוינים"

באלופה לא אהבו את ההתנהגות השחקנים בסמי עופר. במקביל, דאגה מהיכולת: "לא פתיחת העונה שרצינו, אך יש עוד זמן לתקן". ניסיון להכשיר את עומר אצילי למפגש מול סלביה פראג

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.10.21 - 14:22
תחילת כתבה

במכבי חיפה אוספים את השברים לאחר ההפסד הדרמטי להפועל ב"ש ב'סמי עופר' עם היציאה לפגרת הנבחרות. סאן מנחם ועופרי ארד המריאו עם הנבחרת הבוגרת לסקוטלנד, מאור לוי המריא עם הצעירה לגרמניה ועלי מוחמד חבר לנבחרת ניז'ר באלג'יריה. אתמול (שני) התבשרו כי עומר אצילי סובל מקרע חלקי בשריר הירך האחורי והוא יעדר כשבועיים. את המשחק נגד הפועל ירושלים הוא יפסיד בשל הרחקה, אך בקבוצה ינסו להכשירו לסלביה פראג.

בכרמל מודים: "לא פתיחת העונה שרצינו, לא מבחינה התקפית ולא מבחינה הגנתית. למזלנו יש עוד הרבה זמן לתקן, מכבי חיפה צריכה להראות ותראה יותר טוב". בכל מקרה הרוטציה צפויה להימשך עם חידוש המשחקים.

במועדון לא אהבו את ההתנהגות העצבנית של השחקנים ושל הספסל, כאשר לשחקנים כבר הועבר מסר להימנע מעימותים עם שופטים וכן עם שחקני היריבה. מצד אחד מעידים בכרמל על ווינריות, אך רוצים להימנע מיצירת תדמית לא טובה."היחסים שלנו עם הפועל ב"ש  כמועדון ובין הקהלים, תמיד היו נהדרים ונשמור כל כך. משחק אחד שאיבד שליטה אינו  מעיד ומאפיל על שנים רבות של הערכה ויריבות ספורטיבית בלבד".

בתוך כך, בקבוצת הנוער נפרדו מהמאמן של קבוצת הנוער, בני לם, שחתם במכבי נתניה. במועדון גיששו אצל עמיר תורג'מן שלא מעוניין לאמן קבוצת נוער וממתין לבוגרים. בחיפה לא ממהרים וקיים סיכוי שיקדמו מאמן שמגיע מתוך המחלקה, כשהמטרה היא למנות מאמן שכבר עבד עם נוער. בשבת תפגוש מכבי חיפה את מכבי ת"א ועל הקווים יעמדו מי ששימשו כעוזריו של בני לם, עידן יונה ולירן פינטו.