הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רצו סרטים, לא נעים לשמוע קללות מהקהל"

אבו פאני על הפציעה, תגובת אוהדי מכבי ת"א ומתי יחזור?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.10.21 - 18:01
תחילת כתבה

ללא בוגדן פלאניץ', צ'ארון שרי וחוסה רודריגס שהמריאו לחופשות פרטיות, שחקני הנבחרות השונים והפצועים, עומר אצילי ומוחמד אבו פאני מתכוננת מכבי חיפה למפגש נגד הפועל ירושלים בשבוע הבא.

אצילי, כידוע הורחק בהפסד הביתי נגד הפועל באר שבע וייעדר מהמשחק הקרוב וגודסוויי דוניו אינו מרשים מפתיחת העונה. לכן, מי שעשוי לפתוח בחוד הוא בן שהר, שהחלים מפציעה בשריר הירך האחורי וטרם רשם הופעה בהרכב במשחק ליגה של הירוקים. במקרה שכזה, דין דוד יפתח בכנף, העמדה בה פתח נגד באר שבע.

המגן האוסטרלי, ראיין סטריין עושה סימנים של התאוששות לאחר היעדרות של שלושה שבועות. המגן האוסטרלי פרסם פוסט ברשתות: "מוכן, בואו נצא לדרך" ונראה כי הקאמבק קרוב.

במקביל, אבו פאני שוחח עם האתר הרשמי של מכבי חיפה והתייחס להחלמה מהפציעה: "מרגיש מצוין, עברתי את הניתוח ואני אחרי זה. לפי התכנית, בשבוע הבא כבר אחזור לשחק בדשא, שזה מצוין. מאמין שכבר בשבוע הקרוב אני אצטרף לקבוצה, אולי אהיה בסגל למשחק הקרוב, תלוי בצוות הרפואי".

"הרגע של הפציעה היה מאוד קשה, פתאום לשמוע את הקהל של מכבי מקלל אותי, זה לא נעים, לא פשוט. עברו לי מחשבות בראש שזו פציעה קשה מאוד והיא יכולה להשבית אותי גם לשנה. אין מה לעשות, זה חלק מהכדורגל, למזלי זה לא יותר חמור. הנה, אני אחרי זה, עוד מעט חוזר לדשא".

על החתימה על חוזה חדש, אמר אבו פאני: "היה מו"מ קשה מאוד, ארוך, מתיש. בסופו של דבר חתמתי במקום שאני הכי אוהב בעולם, בבית שגדלתי בו, ואני הכי שמח על זה. אני מאוד מחובר לקבוצה, מאוד רציתי להיות חלק, קשה להיות בצד. מקווה לחזור כמה שיותר מהר ולשוב למסלול שלנו ולהשיג את המטרות".

בתוך כך, עלי מוחמד צפוי לפתוח הערב (שישי) בהרכב של נבחרת ניז'ר נגד אלג'יריה במסגרת מוקדמות המונדיאל. אתמול חגג הקשר את יום הולדתו ה-26.