הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רחוק מהעין, קרוב ללב: החיים החדשים של משה חוגג

חודש אחרי ההודעה על עזיבת בית"ר, הצצה למציאות החדשה של איש העסקים: המוצר החדש שהוא משיק בשיתוף ג'קי בן זקן, ההנאה מהכדורגל במכתש גבעתיים, והשיחות עם רוכשים פוטנציאליים. מבט פנימה

תומר לוי
תומר לוי  11.10.21 - 13:56
תחילת כתבה

חודש ויום עברו מאז ההודעה שהדהימה את הכדורגל הישראלי: בצורה לאקונית ויחסית קצרה, סיפר משה חוגג, הבעלים של בית"ר ירושלים, כי הוא משאיר את ניהול המועדון בידי הנאמן, עו"ד יצחק יונגר. הבעלים שגדל בבאר שבע ופרץ לחייה של בית"ר לפני שלוש שנים, סיים תקופה סוערת בחייו - והתפנה כדי לבנות לעצמו חיים חדשים, רחוק מהמצלמות ומאור הזרקורים. איך נראים החיים החדשים של חוגג? יצאנו לבדוק.

עיקר עיסוקו של חוגג, באופן טבעי, נמצא בעולם העסקים. חוגג ממשיך להשקיע בעסקי מטבעות ה"קריפטו", ומתכונן גם להשקה של מוצר חדש. מדובר בשיתוף פעולה של חוגג עם הבעלים של מ.ס. אשדוד, ג'קי בן זקן, ובה הם מנסים לשכפל את ההצלחה העסקית של אפליקציית משלוחי האוכל Wolt בתחום הבניה. המטרה היא שהקבלנים יוכלו להזמין ציוד חומרי גלם לבנייה ותוך זמן קצר לקבל אותו.

עם זאת, הקשר לכדורגל לא נפסק - והגיע ממקום בלתי צפוי: ארבעה ימים לאחר ההודעה כי הוא עוזב את בית"ר, הגיעה הודעה כי הוא חוזר לעולם הכדורגל, דווקא כשחקן בשורותיה של המכתש גבעתיים מליגה ג' - יחד עם שמות דוגמת קרלוס צ'קאנה, מיכאל זנדברג ואיש הטלוויזיה גיא לרר.

חוגג מאוד נהנה מהתחביב החדש שלו: בסביבתו אומרים כי חידק הכדורגל תמיד קינן בתוכו, והוא מאוד אוהב לשחק למרות שהוא כבר בן 40: "בדקות שהוא משחק, הוא עושה דברים יפים". לחבריו הוא אומר שלא מדובר בשום צורה בתחליף לבית"ר, אלא "מסגרת מסודרת יותר לכדורגל בשכונה". לא יותר.

ואף על פי כן, ולמרות הכל, בית"ר ירושלים עדיין נמצאת ברקע. הוא אמנם לא מתעסק עם הקבוצה בחיי היום יום, אולי מלבד שיחות עם קונים פוטנציאליים, אבל ממשיך לעקוב אחריה.

חוגג צופה בכל המשחקים, ואפילו עוקב אחרי כל תוצאות מחלקת הנוער. "הוא מתבאס מהפציעות שקורות בקבוצה", אומרים בסביבתו, "הוא שמע על הפציעה של מחייאס, עוקב אחר מצבו של מיכאל אוחנה שלא מצליח לחזור ומקווה שמתישהו הקבוצה תהיה בסגל מלא".

ומה באשר לשאלה הבלתי נמנעת: שאלת הרוכש. מקורבים לחוגג אומרים שמתעניינים בעיקר מגיעים לנאמן, עו"ד יונגר, שומעים ובודקים חומרים - אבל הוא לא יודע על התקדמות קונקרטית בעניין הזה. בכל מקרה, הסיכוי שהוא יחזור, במיוחד בשלב זה, שואף לאפס.