הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שנוף הגליל יסתכלו על עצמם, פירקנו אותם"

בהפועל חיפה לא אהבו את הטענות נגד השיפוט. סיכום ה-1:3

הדר יעקבי
הדר יעקבי  17.10.21 - 07:42
תחילת כתבה

שמח בחדר ההלבשה של הפועל חיפה בתום הניצחון על הפועל נוף הגליל. אלן אוז'בולט כבש את השלישי שלו מאז שהגיע; אלון תורג'מן, שקיבל בטקס שנערך לפני המשחק את פרס השחקן המצטיין של המנהלת לחודש ספטמבר, הצדיק את התואר, הגדיל את הפער וכבש את החמישי שלו העונה; ולירן סרדל קבע את תוצאת הסיום בניצחון מוחץ למארחת מהכרמל.

"ניצחנו אף על פי שלא שיחקנו טוב, וזה מראה על אופי, נחישות ורצון. שלושה דברים שלא היו לנו נגד מכבי פתח תקווה במחזור הקודם והם הדברים הכי חשובים", אמר הבעלים יואב כץ לאחר המשחק. "הייתי רוצה לראות הגנה טובה יותר, יש מקום לשיפור. אבל יש לנו התקפה חזקה, זרים שמוכיחים את עצמם ואלון תורג'מן אחד שאני מקווה שיהיה מלך השערים העונה".

אבל למרות האכזבה של כץ מההגנה, מי שגרפו את מירב המחמאות אמש הם דווקא גיא משפתי, שקיבל בחזרה את מקומו בהרכב והראה כמה הוא ראוי לו, ואוהד לויטה, שוער הקבוצה, שרשם מספר הצלות קריטיות לאורך המשחק, שכלל גם 3.5 דקות בחדר ההלבשה כדי להחליף נעליים שנקרעו.

בעוד שהיריבה התלוננה לא מעט על השיפוט במשחק, בהפועל חיפה אומרים: "שנוף הגליל יבואו בטענות רק לעצמם. פירקנו אותם, אין להם מה להגיד אז הם מתלוננים על השיפוט. גם אם לא היה צריך לשרוק לנו פנדל הוא לא נכנס אז זה לא משנה". גם כץ התייחס לשופטים ואמר: "זה לא בריא לעשות פרובוקציות כלפי השופטים, גם אם הם טועים. אני חושב שהצהוב הראשון לממן היה לא מוצדק, הוא לא נגע בשחקן, אבל אין טעם לפרובוקציות".

ולמרות השמחה, והמיקום המרשים בטבלה, בהפועל חיפה נשארים עם הרגליים על הקרקע ודואגים להזכיר שהמשחקים הקשים ביותר עוד לפניהם: מכבי תל אביב, הפועל באר שבע ומכבי חיפה. "אנחנו מסתכלים קדימה, לשבוע הבא נגד בית"ר בתקווה שנמשיך להילחם", אמרו במועדון. "אני מקווה שעד בית"ר טורה, מלול וזמיר יחזרו ואולי לא נצטרך לעשות שינויים בחלון ההעברות כי חוזרים כל כך הרבה שחקנים טובים מפציעות", חתם הבעלים כץ.