הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי נתניה חגגו: "בני לם לא מפחד מכלום, הוא קוסם"

אחרי ה-2:4, בנתניה עקצו: "מצחיק שבמכבי ת"א לא רצו את מזרחי וגויאגון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.10.21 - 07:19
תחילת כתבה

עידן בני לם במכבי נתניה נפתח אתמול (שבת) ברגל ימין עם ניצחון - 2:4 על מכבי תל אביב, במשחק שבו היהלומים חזרו פעמיים מפיגור. המאמן החדש שידר אופטימיות מהרגע שהגיע, והכניס רוח שלא הייתה במועדון תקופה ארוכה.

לם לא חשש לומר כבר במסיבת העיתונאים שבה הוצג כי המטרה היא ניצחון ושכשהוא היה שחקן, הוא אהב לשחק מול מכבי ת"א ולנצח אותה. לצד הקולות במועדון שטענו שלם היה צריך לשמור על יותר ממלכתיות, היו מצד שני גם כאלה שאהבו את הגדלת הציפיות לנוכח הסגל הקיים. "ריימונד אטפלד פחד לשחק כדורגל התקפי, בני לא מפחד מכלום. הוא קוסם", אמרו בקבוצה והחמיאו למאמן על ניהול המשחק והחילופים.

כ-4,500 אוהדים נתנייתים שהגיעו אתמול נתנו הצגה ביציע. 14,000 ש"ח נאספו עבור התפאורה והקהל המקומי חזר לחייך אחרי תקופה ארוכה, נשאר דקות ארוכות אחרי שריקת הסיום וחגג עם השחקנים והמאמן, שנראה נרגש כמו בימיו כשחקן אחר שכבש.

מעל כולם היה יניב מזרחי, שהשער שכבש יתחרה בוודאי על שער העונה, וכניסתו שינתה את המשחק לחלוטין. "מצחיק שמכבי תל אביב לא רצתה את מזרחי ואת פארפה גויאגון", עקצו בנתניה.

בעוד ההגנה לא תפקדה במחצית הראשונה ורז שלמה, זלאטן שחוביץ' ועידו וייר היו מתחת לרמתם, החילופים של לם היו בינגו ומבחינה התקפית, נתניה עבדה מצוין.

לכן, למרות הניצחון, לם ידרוש חיזוק בדמות בלם זר ועם פתיחת חלון העברות בינואר הוא יקבל. עם זאת, כרגע כל מה שנותר לו זה לתמרן מהחומר שישנו. בקבוצה מקווים שאלמוג כהן יוכל לשוב למשחק הקרוב מול מכבי חיפה והוא ימשיך בטיפולים במפשעה כדי להכשירו להתמודדות מול האלופה.