הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מקבל גב: שרון מימר ישאר בבני סכנין

לאחר ששקלו לזעזע, במועדון החליטו לא לפטר את המאמן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.10.21 - 15:25
תחילת כתבה

בני סכנין הובסה אמש (שבת) בביתה 3:0 מול עירוני קריית שמונה, מה שהוביל את הקהל לקרוא למאמן שרון מימר להתפטר. תחילה היה נראה שהדברים חלחלו להנהלה, שם שקלו לזעזע על רקע חוסר השקט, אך בסופו של דבר, על אף שמעמדו של שרון מימר היה נראה בסימן שאלה, בקבוצה החליטו להמשיך להעניק קרדיט למאמן. מימר ערך שיחה עם השחקנים בנוגע להפסד אמש ועלה להעביר את האימון.

בעקבות המצב, שחקנים בכירים במועדון הסבירו: "אנחנו כולנו אשמים, לא רק שרון (מימר). הוצאנו ארבע נקודות מתוך תשע נגד הגדולות, יש קבוצה טובה ועם קצת יותר לחימה היא תגיע למקום שהיא ראויה אליו".

הגורמים במועדון שהתעניינו בזעזוע כבר הספיקו לדון בשמות המחליף. מי שעלו כאפשרויות הם קובי רפואה וחיים סילבס, כאשר גם סלובודן דראפיץ' ושי ברדה נשקלו, אך לבסוף כאמור מימר ישאר כדמות על הקווים.

גורם בסכנין אמר לערוץ הספורט: "מאמנים עומדים בתור לאמן את סכנין, וכבר מביעים רצון להגיע. כל מיני גורמים פונים לחברי ההנהלה ומציעים מאמנים". לאחר שבעה מחזורים לסכנין 8 נקודות בקופה, היא מדורגת במקום העשירי מעל מכבי תל אביב (לה משחק חסר) ורחוקה נקודה אחת בלבד מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון.

לפני המשחק ביקש אבו יונס מהשחקנים: "אל תשפילו אותנו בדוחא וכן תציגו כדורגל טוב יותר". העובדה שהקבוצה ספגה פעם שלושה שערים בבית בפעם השנייה ברציפות מאוד מטרידה את ההנהלה. לסכנין יש קושי בדוחא לחזור מפיגור, לטענתם בשל האווירה הלחוצה.

מימר, שהיה נסער אמש בתום המשחק, מתח ביקורת פנים ארגונית: "הפסדנו ולא היינו טובים, אנחנו לוקחים אחריות ואני לוקח אחריות בתור המאמן לטוב ולרע, אבל סכנין צריכה להבין שהלחץ שיש פה הורס את כל מה שבנינו והוא גורם לשחקנים ולכל המערכת להתנהל תחת לחץ לא נכון, לא בריא ולא ראוי".

"וכן, לא להביא את הפוטנציאל שיש בסכנין וגורם לקהל להיות נגדנו ולתקשורת להיות נגדנו, במקום להיות ביחד ונהיה חזקים, אנחנו לצערי לא עובדים נכון והלחץ משתק. חבל כי יש פה דברים טובים, יש פה מועדון טוב, יש פה קבוצה טובה, בנינו שחקנים טובים ואם לא נעבוד בשקט אין לנו סיכוי להצליח. אנחנו אחראיים ואני בראשם, ההפסד הזו הוא עליי, אבל הלחץ הוא לא מבחוץ".

בעניין אחר, קשר בני סכנין, בירם כיאל עקץ ברשתות החברתיות את צוות השיפוט מהמשחק אמש שלא שלף כרטיס אדום לחובתו של קשר עירוני ק"ש, נדב נידם שתיקל אותו בחריפות. כיאל: "תודה לשופטי ה-VAR ששומרים על בריאות השחקנים". בסכנין תמכו בקשר: "יש חוסר אחידות בשיפוט, זה אדום הרבה יותר ברור מהאדום שספג רועי גורדנה נגד מכבי חיפה. מה רוצים ששחקן ישבור רגל בשביל לשלוף כרטיס אדום? זו הייתה כניסה פראית".