הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אשמח לקחת נק' מחיפה ושהם יזכו באליפות"

לם ונתניה מתכוננים לאלופה: "הם צריכים לפחד מאיתנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.21 - 17:28
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הנהדר על מכבי ת"א (2:4), מכבי נתניה ובני לם ינסו להמשיך במומנטום כשיתארחו מחר (שני) אצל האלופה מכבי חיפה. רגע לפני המפגש בסמי עופר, המאמן החדש מדבר בשעה זו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק שינעל את המחזור השביעי.

"הקבוצה מוכנה למשחק של מחר", פתח המאמן שעזב את קבוצת הנוער של הירוקים לטובת התפקיד בנתניה את מסיבת העיתונאים, "מכבי חיפה זה משהו אחר. זה מועדון שנתן לי את ברכת הדרך ופתח לי את הדלת למכבי נתניה אחרי שנתיים וחצי. אשמח מאוד לקחת את הנקודות מהם ושהם יקחו את האליפות".

לם התייחס לנושא המנטלי בהכנות שלו למשחק המאתגר באיצטדיון סמי עופר: "השתדלתי לא להתיייחס למכבי חיפה, אנחנו יודעים שהיא אחת הטובות בארץ היום. צריך להתייחס לעצמנו ולתת לשחקנים את הביטחון. אנחנו רוצים להציג את הכדורגל שמכבי נתניה רוצה להציג, לתת לקהל ליהנותץ מקווה למשחק טוב ושנצליח לקחת את הנקודות.

על ה-11 שצפויים לפתוח אמר לם: "יהיו שניים-שלושה שינויים מהמשחק נגד מכבי תל אביב. אין הרכב מנצח, נעלה עם ההרכב הטוב ביותר שנוכל".

אחרי התצוגה נגד מחזיקת הגביע, רב הציפיות בנתניה עלה משמעותית. "אני לא מפחד מאף קבוצה", אמר לם, "אני בא עם ביטחון, לא לחוץ. הקרנתי את זה גם לשחקנים. מכבי חיפה טובים יותר, אם נציג כדורגל טוב ובטוח, אני אמחא לשחקנים שלי כפיים בסיום"

כזכור, המאמן שעבר עד לחודש שעבר במחלקת הנוער של הירוקים, יפגוש לראשונה את קבוצתו לשעבר, כשאחד היתרונות המרכזיים של מכבי חיפה שלם מכיר מקרוב הוא במצבים הנייחים. "כמה שתתכונן, זה עדין לא מספיק. הם יכולים לשנות, לקחנו את זה בחשבון. מצד שני הם יתמודדו ען קבוצה שיודעת גם כן לעשות מצבים נייחים, וראינו את זה מול מכבי ת"א".

לסיום, התייחס המאמן לסדר המשחקים של קבוצתו (מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע): "אין לנו מה להפסיד. כשאתה מול מכבי ת"א, חיפה וב"ש,  אין לך מה לפחד - להם יש מה לפחד".

אחרי המאמן, דיבר רועי גאנדלמן, שהתייחס למינויו של בני לם למאמן הקבוצה: "הוא הביא איתו הרבה אנרגיות, ראינו את זה במשחק מול מכבי תל אביב עם העוצמות והקהל, מקווה שזה ימשיך".

על המלחמה המחודשת על המקום ב-11 בעקבות הגעתו של איש חדש לקווים. "לא חושב שמגיע לי שום דבר. מההתחלה לא תכננתי שיהיה קל, אני בא להילחם על המקום שלי", אמר גאנדלמן והוסיף לגביי העמדת שנכונה לו במגרש, "אני יכול לשחק גם כבלם וגם כקשר, יכול להביא את היכולות שלי בשתי העמדות".

לסיום, דיבר הבלם/קשר על המשחק הקרוב נגד מחכבי חיפה: "אנחנו מרגישים טוב מאוד, חיפה קבוצה מצויינת, אבל מכינים עצמנו למשחק. בסופו של דבר נרצה להביא שלוש נקודות כמו שעשינו נגד מכבי תל אביב.