הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנתניה הודו: "זה לא היה כוחות", ביקורת על לם

המאמן ספג ביקורות על המערך ששונה בהתחלה ונכשל. "אם לא דני עמוס היינו סופגים עוד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.10.21 - 08:16

בני לם זכה למחמאות על ניהול המשחק בניצחון בשבוע שעבר מול מכבי ת"א, אבל אתמול (שני), מול מכבי חיפה, המאמן כבר שמע ביקורות. למרות שתרגל כל השבוע מערך של שלושה בלמים, המאמן ניסה להפתיע כשפתח עם רביעיית הגנה, ושינה את המערך אחרי השער של דולב חזיזה.

"הניסיון להתחכם עלה לנו ביוקר וחבל", אמרו שחקנים בקבוצה בביקורת מרומזת. נתניה שמרה גבוה והירוקים ניצלו במחצית הראשונה את האיטיות בהגנה ביחס לשחקני החלק הקדמי המהיר של ברק בכר. "תוכנית המשחק לא היתה חכמה. ברק בכר הגיע מוכן אלינו".

לם נראה על הקווים כמו נגד מכבי ת"א. הוא הזיע לא פחות מהשחקנים, עודד, ביקש לצאת קדימה בכל רגע נתון כשגם בפיגור דרש המאמן להמשיך את הלחץ הגבוה, אבל ביום בו שחקני הקישור מאבדים לא מעט כדורים וכמעט ולא מחלצים כדורים, לנתניה לא היה סיכוי. על אך הפיגור והיכולת של החלק הקדמי, לם בחר שלא להכניס את אמיר ברקוביץ' שנראה מאוכזב ואת חן עזרא הכניס רק 10 דקות לסוף וכמעט ללא חימום.

 "אם לא דני עמוס ששיחק כמו עוד בלם היינו סופגים עוד", הודו בקבוצה ואמרו בכנות, " הבדלי הרמות בינינו לבין מכבי חיפה עצומים. זה לא היה כוחות". ליהלומים מצפה כעת משחק קשה נוסף מול המוליכה הפועל באר שבע והאקס רוני לוי.

אלמוג כהן יעבור היום בדיקת אולטראסאונד אבל לא יהיה כשיר בשל כאבים במפשעה. הקפטן ירד לחדר ההלבשה מהיציע ועודד את חבריו. במקביל הוא צמוד לבני לם ובינואר יודיע סופית על פרישה ובלם זר יצטרף. אם תימצא קבוצה לאבובאקר דומביה הוא יושאל. שי קונסטנטין יתחיל להגביר את קצב האימונים והצפי לחזרה הוא בתוך שבועיים.