הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נמשכת השעיית אלי חכמון ואורן בורנשטיין

באיגוד השופטים קבעו: סכנין קופחה מול קרית שמונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.10.21 - 14:27
תחילת כתבה

באיגוד השופטים החליטו על המשך השעייתם של שופטי הוידאו אלי חכמון ואורן בורנשטיין שהראשון נמצא דובר שקר בבדיקת פוליגרף שעבר והשני סירב לעבור את הבדיקה במסגרת פרשת הקלטת השמע שהודלפה על ידי חברת החקירות ויצמן יער.

בלי קשר בשבוע שעבר בכנס המקצועי ספג חכמון ביקורת אחרי שהוועדה המקצועית מתחה ביקורת כלפיו על קריאה מוטעית בפסילת שער במשחק בין מכבי חיפה להפועל ירושלים.

לראשונה מאז המחזור הראשון, השופט הבכיר של ישראל אוראל גרינפלד חוזר לנהל משחקים אחרי שהתאושש מפציעה. גרינפלד ינהל את המשחק בין מכבי נתניה להפועל ב"ש וביום חמישי לאחר מכן הוא צפוי לנהל משחק באירופה.

באיגוד לא עברו לסדר היום על התנהלותו של נאאל עודה שלא קרא לשלומי בן אברהם להוציא כרטיס אדום לנדב נידם אחרי כניסה ברוטאלית בבירם כיאל. עודה הושעה השבוע משיבוץ. גל ליבוביץ חוזר לנהל משחקים אחרי הטעות שלו במשחק בין הפועל ב"ש למכבי חיפה שובץ לנהל משחק בלאומית.

יגאל פריד ינהל את המשחק בין מכבי חיפה למ.ס אשדוד. ספיר ברמן תשפוט את המשחק השני שלה העונה בין הפועל ירושלים למכבי פ"ת. עידן לייבה ישפוט את מכבי ת"א בק"ש. הפועל חיפה הפועל חדרה: ניב שטייף. הפועל ת"א בני סכנין: שניר לוי.  נוף הגליל בית"ר ירושלים: רועי רינשרייבר.