הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לם: "נשחק התקפי ושמח, מקווה שהפעם נכבוש"

מאמן נתניה מתכנן 2 שינויים לב"ש, שלמה ודומביה נשקלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.10.21 - 17:56

מאמן מכבי נתניה בני לם הסיק כמה מסקנות מההפסד למכבי חיפה, ויממה אחרי איבוד הנקודות בסמי עופר, ריכז את השחקנים לאסיפה. "אנחנו נמשיך לשחק הגנה גבוהה, אבל נצטרך לקחת בחשבון שיש קבוצות כמו מכבי חיפה ששחקני החלק הקדמי שלהן מהירים מהחלק האחורי שלנו", אמר לם לשחקנים. "צריך להיות אחראים כשיוצאים ללחץ הגבוה, ובהתקפות מהירות של היריב ללכת מעט אחורה כדי לא לספוג שערים קלים".

"למרות ההפסד מול מכבי חיפה במשחק ביום שני האחרון אני יוצא מעודד", אמר המאמן לקראת המפגש המאתגר, "המחצית השנייה שלנו במשחק היה די טובה, למרות שהייתה חסרה לנו רגל מסיימת, אבל הקו שלי ושל המועדון והקבוצה ימשיך. אני בטוח שגם האוהדים מרוצים מהקבוצה ואנחנו נבוא וניתן את ה-200 אחוז שלנו במשחק  במוצאי שבת".

"זה נכון שמצפה לנו משחק קשה מול הפועל באר שבע שהיא קבוצה חזקה וטובה, אבל אנחנו מכבי נתניה - בשבועיים האחרונים מאז שהגעתי הקבוצה מתקדמת מיום ליום וממשחק למשחק ואנחנו נראה את זה גם במשחק בשבת מול הפועל באר שבע. נשחק בקו שלי - משחק התקפי ושמח, ואני מקווה שהפעם תהיה לנו רגל מסיימת".

שוער הקבוצה, דני עמוס התכונן: "המשחק בשבת מול באר שבע הוא משחק חשוב לקבוצה ולשחקנים בצד המקצועי ובעיקר לקהל שאני מקווה שיבוא, ימלא את האצטדיון וייתן לנו את הדחיפה שאנחנו צריכים כדי לבוא לשחק כדורגל מהנה והתקפי ושבסוף המשחק נוכל כולנו לחגוג על הדשא ביחד".

לם היה מרוצה מהמחצית השנייה מול הירוקים ונדמה כי גם נגד הפועל באר שבע ביום שבת הוא ימשיך במערך של שלושה בלמים. כרגע עושה רושם שאבובאקר דומביה יחליף את יניב מזרחי לצד איגור זלאטנוביץ' בחלק הקדמי, ורז שלמה ישוב במקום אחד הבלמים.

אלמוג כהן לא יהיה כשיר גם למשחק הקרוב, ובמועדון משוכנעים שיודיע בינואר על פרישה, כפי שפורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט. בעניין אחר, הבוקר (רביעי) התברר כי שי קונסטנטין יוכל לחזור רק בעוד שבועיים, כשלגבי עדן קארצב עוד אין תאריך לחזרה.