הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שומרים על הדרך: נתניה תמשיך לשחק התקפי

לם הזהיר מרוקאביצה לקראת ב"ש: "בבית אסור להספיד אותנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.10.21 - 07:04

על אף ההפסד בשני האחרון, 2:0 מול מכבי חיפה, והביקורות שספגו בעיקר על היכולת ההגנתית, במכבי נתניה לא מתרגשים ומבטיחים להמשיך ולשחק התקפי גם במקרה וימשיכו לספוג שערים. המאמן בני לם שדוגל בכדורגל שמח זוכה לתמיכה מלאה מההנהלה ומהיציעים בעניין הזה, וחידד בימים האחרונים מספר דגשים שבאו לידי ביטוי בהפסד בסמי עופר, כדי שלא יחזרו גם במשחק מחר (שבת) מול הפועל ב"ש.

למעלה מ-4,000 אוהדים צהובים שחורים הבטיחו את מקומם כשכרגע 1,600 אוהדי ב"ש רכשו כרטיסים להתמודדות. לם ימשיך במערך של שלושת הבלמים כשרז שלמה יחזור להרכב על חשבונו של יובל שדה ואבובאקר דומביה יחליף את יניב מזרחי על אף שהאחרון הוא חלוץ רחבה ולדומביה יותר נוח באגף.

לם חושש וסימן את החלק הקדמי של ב"ש ובראשם מלך שערי הליגה בשנתיים האחרונות ניקיטה רוקאביצה (שבשבוע שעבר כבש שער בכורה בליגה העונה מול הפועל ירושלים). במקביל הזהיר גם מיוג'ין אנסה, דנילו אספרייה והבעיטות ממרחק של רמזי ספורי. "ב"ש היא לא הליגה שלנו, אבל נבוא לכל משחק כדי לנצח", אמרו בנתניה, "בבית אנחנו מסוגלים לנצח והוכחנו את זה נגד מכבי ת"א. באצטדיון שלנו אסור להספיד אותנו".

רשימת הפצועים ממשיכה להיות ארוכה. עדן קארצב, אלמוג כהן, שי קונסטנטין ועומר גאייה שגמר את העונה לא יתלבשו. המזל הרע ממשיך אצל רון אשכנזי. החלוץ הצעיר שעבר ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת בברכו לפני כעשרה חודשים וכבר חזר לאימונים, נפצע שוב ויעבור ארתוסקופיה באותה ברך אחרי שקרע את המיניסקוס. 

ההרכב המשוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, עמרי גנדלמן, שיר צדק, רז שלמה, זלאטן שחוביץ'; אביב אברהם, בוריס אינו, פארפה גויאגון; איגור זלאטנוביץ', אבובאקר דומביה.