הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ויטור מעל כולם, הלוואי שישחק בנבבחרת"

לוי החמיא ל"בלם הטוב בליגה". ב"ש תמשיך ברצף גם בנתניה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.10.21 - 07:08

המשחק בין מכבי נתניה להפועל באר שבע יפגיש הערב (שבת) שני מאמנים שבשנות ה-80 שיחקו יחד, בני לם ורוני לוי, אך מעולם לא נפגשו האחד מול השני על הקווים. לוי, שמוביל את ב"ש למקום הראשון בטבלה ולארבעה ניצחונות רצופים, יודע שניצחון הערב ישווה את הנתון (חמישה ניצחונות רצופים) שהיה לברק בכר בעונת האליפות האחרונה בשנת 2018.

ב-36 המשחקים האחרונים בין הקבוצות נכבשו שערים ולמעשה התיקו המאופס האחרון היה ב-1998 בווסרמיל. כיום, מדובר בשתי קבוצות שחושבות התקפה, ובאימונים האחרונים עבד מאמן ב"ש על הנעת הכדור, על מנת שהקבוצה תשחק כדורגל התקפי יותר. "נתניה תבוא לשחק פתוח ותשמור גבוה", אמר המאמן באסיפה, "נצטרך לדעת לצאת מהר קדימה אבל גם להיות אחראים במשחק ההגנה".

שיחת היום במועדון הייתה סביב הבדיקה של מאמן הנבחרת ווילי רוטנשטיינר לגבי אפשרות אזרוחו של מיגל ויטור, כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. רוני לוי אמר בנושא: "מיגל הוא הבלם הטוב בישראל, ברמה אחת מעל האחרים. המנהיגות שלו, הדרך בה הוא יודע להסביר לשחקנים הצעירים ולכוון אותם ראויה להערכה. הלוואי ויוכל לשחק בנבחרת. אין מאמן שלא היה רוצה שחקן ברמה הזו גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת האישיות שלו".

ההרכב המשוער: עמרי גלזר, אור דדיה, חאתם עבד אלחמיד, מיגל ויטור, הלדר לופז, רועי גורדנה, מריאנו בריירו, רמזי ספורי, דנילו אספרייה, יוג'ין אנסה, ניקיטה רוקביצה