הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר תתגבר את נוף הגליל בעשרות מאבטחים

רשימה של 40 חברים מלה פמיליה, כולל תמונות, נשלחו להנהלת הקבוצה הצפונית לקראת המשחק מחר. קומאן לשחקניו: "עכשיו יש לנו עכשיו מבחר גדול בסגל, תהיה מלחמה על ההרכב"

תומר לוי
תומר לוי  31.10.21 - 15:25
אוהדי בית"ר. שיתוף פעולה מלא בנושא (דני מרון)
אוהדי בית"ר. שיתוף פעולה מלא בנושא (דני מרון)
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מתכוננת למשחק מחר (שני, 20:15), נגד נוף הגליל, כאשר במוקד העניינים, עשרות חברי לה פמיליה שלא יורשו להיכנס למשחק.

כפי שפרסמנו, נשלחה רשימה עם 40 חברים מהארגון, כולל תמונות, להנהלת נוף הגליל, שתחלק את הרשימה בכל השערים למשטרה ולמאבטחים במגרש. בית"ר תתגבר את נוף הגליל ב-35 מאבטחים וצוות צילום, כדי לעזור בזיהוי הרשימה ולצלם את האוהדים. יש שיתוף פעולה מלא בין כל הגורמים בעניין.

בפן המקצועי, למאמן ארווין קומאן יש שתי התלבטויות. הראשונה היא בין עוזיאל פרדו לרועי הרמן בעמדת המגן הימני, ובין אדוון ג'אסי לניב זריהן בהתקפה. הבשורות הטובות מבחינת בית"ר הן שדגני, ינקוביץ' ורוטמן חוזרים לסגל וישתלבו במהלך המשחק.

קומאן אמר לשחקנים: "אין הבדלי רמות בליגה, רואים את זה בטבלה. הם יבואו עם הרבה מוטיבציה ואגרסיביות וככה גם אנחנו צריכים להיראות. עכשיו יש לנו עכשיו מבחר גדול של שחקנים בקבוצה, תהיה מלחמה על ההרכב. זה יעשה טוב לכולם".

"נוף הגליל קבוצה מאוד פיזית. יש להם הרבה שחקנים מהירים, ויש להם ניסיון מאחורה. אני צופה שיהיה משחק קשה, אבל זה הכל תלוי בגישה שלנו מחר. אנחנו צריכים את אותה גישה אגרסיבית והרוח שיש להם. אחרת לא נשיג נקודות. אבל אני בטוח בקבוצה, כי התאמנו טוב השבוע וכל משחק אתה צריך להראות את עצמך, אתה צריך להופיע".

הרכב משוער: איתר ניצן, רועי הרמן (עוזיאל פרדו), אופיר קריאף, תמיר עדי, מקס גרצ'קין, אורן ביטון, אביאל זרגרי, קאמסו מארה, אדווין ג'אסי (ניב זריהן), ריצ'מונד בואצ'י וירדן שועה.