הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הערכה: איביץ' מהסס לחזור למכבי ת"א

במועדון מקווים להשיב את הסרבי, אבל הוא ממתין להצעות מליגות אטרקטיביות יותר. בנוסף, ישנה אפשרות שהמאמן הזר הבא ימונה רק בפגרת הנבחרות ויצחקי ינהל גם את הדרבי של ת"א

תומר לוי
תומר לוי  01.11.21 - 10:45
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ממשיכה לנסות למצוא פיתרון קבוע לעמדת המאמן, שכן אחרי פיטורי פטריק ואן לוון, ברק יצחקי כרגע משמש כמאמן זמני, והחיפושים נמשכים. נציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס, פנה כבר לכמה מאמנים שנחשבים למועמדים, אבל האדם שהוא הכי מעוניין בו לקווים של הקבוצה הוא ולדימיר איביץ'.

בסביבת המערכת הסבירו על הרצון להחזיר את הסרבי: "איביץ' מכיר את המנגנון מצוין ואת השחקנים, כולל את סטיפה פריצה החלוץ שהגיע מווטפורד. השחקנים מכירים אותו מצוין ואת הדרישות שלו. בגלל המצב הנתון והיעדר נקודות ומיקום בטבלה, ברור לכולם שאין הרבה זמן לקשיי התאקלמות. עם איביץ' הכל נחסך, והוא גם עשה כאן הישגים מעולים".

כרגע קיימת הערכה שאיביץ', שוויתר על הצעות מיוון ומטורקיה בחודשים האחרונים, מהסס לחזור ומקווה להצעות מליגות אטרקטיביות יותר. אם הוא אכן לא יגיע, במועדון יתקדמו עם מאמנים אחרים בכל מקרה, ויש אפשרות שהמאמן הזר הבא ימונה רק בפגרה.

בינתיים, יצחקי צפוי לבצע רוטציה בהרכב ביום חמישי נגד הלסינקי, במסגרת הקונפרנס ליג, ולתת מנוחה לחלק מהשחקנים לקראת הדרבי בליגה מול הפועל תל אביב.