הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הוכנבויים הגיב באושר: "זה משחק היסטורי"

מאמן בית"ר כאב את ההפסד לנוף הגליל. הוכנבוים: "משחק היסטורי"

תומר לוי
תומר לוי  01.11.21 - 22:08
תחילת כתבה

איזו דרמה. עד לדקה ה-93, נדמה היה כי ליגת העל בדרך לרשום עוד 0:0 חסר תכלית ועניין. אך אז הגיעו טימותי מוזי ואוראל דגני שסידרנו לנו דרמת ענק באיצטדיון גרין. הפועל נוף הגליל השיגה 0:1 קטן-גדול על בית"ר ירושלים, שחזרה לסורה אחרי חגיגות הניצחון על הפועל חיפה במחזור הקודם.

מאמן בית"ר ירושלים, ארווין קומאן התקשה לקבל את התוצאה וניסה להסביר מה קרה לחניכים שלו ברגעי ההכרעה: "אחרי האדום ראיתי שחקנים שלנו שאמרו אחד לשני שחייבים ללחוץ, אבל זה לא מעיד על הבנה בכדורגל. הם נלחמו 85 דק' ונתנו את הכל, אבל לדעתי ב2-3 דקות האחרונות הם לא עשו מה שעשו ב-85 הדקות שקדמו להן. בשבילי זה לא ייאמן".

לאחר מכן, הצביע ההולנדי על מה שחסר לחניכיו בהתמודדות: "נוף הגליל לא הגיעו למצב כשהם היו ביתרון מספרי, אבל בשביל השחקנים ובשבילי זה מאוד מאוד מאכזב, הגיעה לנו נקודה. בכדורגל אתה צריך חוכמה, יש לנו אותה, אבל היא צריכה להיות עד השריקה האחרונה".

קפטן הקבוצה, אופיר קריאף נראה היה שפוף במיוחד אחרי ההפסד הדרמטי: "קיבלנו את האדום בדקה ה-2, מאותו הרגע אמרנו לעצמנו שצריכים לעבוד קשה. זה טורף את כל הקלפים, עבדנו כמו גברים 90 דק', שיחקנו כדורגל פחות יפה אבל אנחנו במצב שהיינו צריכים את הנקודה".

קריאף המשיך במונולוג הכואב: "צריכים לעשות בדק בית, פעם שלישית או רביעית שאנחנו מקבלים גול בדקות הסיום, זה משהו שמוציא אותי מדעתי. עבדנו קשה, כולם נתנו את הכל, השחקנים גמורים בחדר הלבשה. אנחנו בית"ר ירושלים ובאים למשחק חוץ מול נוף גליל, ועם כל הכבוד אנחנו צריכים לשחק יותר טוב".

מי שלא ידע את נפשו מרוב אושר הוא מאמן הפועל נוף הגליל, ירון הוכנבויים. "היתה התפרצות. זה היה משחק היסטורי, כזה שיזכרו אותו כאן להרבה שנים", אמר הוכנבויים והוסיף על המשחק עצמו: "לא היינו מספיק איכותיים לייצר מצבי הבקעה, וכשזה מגיע בסוף זה מתוק וכיף לשמוח".

מאמן נוף הגליל מצא הסבר לקצב צבירת הנקודות של קבוצתו: "אנחנו משלבים פה אמונה רבה, הקב"ה בהתגלמותו. אנחנו מפיקים את המקסימום מהשחקנים ומאוד מרוצים בסך הכל. הלוואי שנהיה במקום הזה גם בסוף העונה".