הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אגאדה יכול היה לכבוש 15 שערים עד עכשיו"

אריה התייחס לחלוץ ירושלים: "מי שעובד קשה, הקארמה איתו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.21 - 17:13

משום מקום, הפועל ירושלים מוצאת את עצמה על הגל. העולה החדשה לליגת העל חיברה היום (שבת) ניצחון שני ברציפות, 1:2 על מכבי נתניה בטדי, ועלתה (זמנית, לפחות) מעל הקו האדום. וויליאם אגאדה, שחזר לשורות הירושלמים הקיץ, כבש צמד והעניק לצד האדום של עיר הבירה שלוש נקודות חשובות.

אגאדה, באופן טבעי, עמד במוקד תשומת הלב אצל ירושלים. מי שהתייחס אליו היה המאמן, זיו אריה, שהעדיף את אגאדה בהרכב על פני עידן שמש - והיום בא על שכרו. "הוא מלחיץ את עצמו עם הגולים", אמר אריה והוסיף, "הוא יכול היה לכבוש 15 שערים עד עכשיו. אמרתי לו לעבוד חזק ולהמשיך ככה, והקארמה תהיה איתו". באשר לעידן שמש, ששוב עלה כמחליף ונכנס רק בדקה ה-76, אמר אריה: "עידן מתחתן השבוע, אמרנו לשחקנים לתת הכל, כדי שנוכל לחגוג איתו. הוא מתנהל נהדר, וכואב לי על כל דקה שהוא לא על המגרש".

ומה באשר למשחק? "חטפנו גול, והיינו קצת חסרי אונים במחצית הראשונה. עשינו התאמות, ולפעמים כדורגל לא תלוי בנו". האם הספידו מוקדם את הקבוצה שלו? אריה: "אני לא עוסק בזה, כולם אומרים לא להקשיב למה שאומרים. אני מקשיב רק לאשתי. יש כאן הרבה צעירים ותקציב נמוך, אני יודע איזה שחקנים יש לי, אני יודע שיהיה קשה, אנחנו עובדים קשה באמונה - והתוצאות תגענה".

וויליאם אגאדה עצמו אמר בסיום: "המטרה שלי היא להמשיך להיות כן, שהקבוצה תנצח ולהמשיך לעזור לקבוצה. כאינדיבידואל, זה כיף חזור עם שערים, ואני מקווה לכבוש יותר". מה קרה היום? "לפעמים יש חוסר מזל, הצוות והשחקנים ניסו להשתפר יחד. אני מקווה שנמשיך לנצח, כמו היום".

בצד המפסיד, מאמן מכבי נתניה בני לם היה מאוכזב: "כבר בחדר ההלבשה ראיתי את ה-1:1", אמר לם, "הכל מהיר מדי, לא מתאים לקבל גול כזה במחצית השנייה בליגת העל. קיבלנו שני גולים טיפשיים, נשפר ונעבוד על הדברים האלה".

"גם היום חסרים לי שחקנים", אמר המאמן, "עדן קארצב, שי קונסטנטין, אביב אברהם שחשוב מאוד לניהול המשחק. נעבוד ונשפר את מה שקרה היום". השוער דני עמוס סיכם: "היו חלקים ששלטנו והנענו כדור, הובלנו 0:1 משער מדהים. היתה ירידה כנראה במוכנות, קיבלנו גול והתהפך המשחק - במקום לסיים אותו במחצית הראשונה. זה עניין של ניסיון, נעבוד על זה. חבל".