הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עדיין לא הוגשה הצעה לרכישת בית"ר ירושלים

המשפחה היהודית מניו יורק סיימה את בדיקתה מול ההנהלה

תומר לוי
תומר לוי  10.11.21 - 09:04

לבית"ר ירושלים יש הרבה מאוד עניינים וגזרות להתעסק בהם מתחילת העונה - נושא הקהל, בעיית פציעות וכמובן שגם התוצאות המאכזבות שנרשמו. אבל נושא אחד שמטריד רבות את המועדון לאחרונה הוא בנוגע לרוכשים, שכן מאז עזיבתו של משה חוגג, עדיין לא נמצא פתרון בקשר לבעלים.

נכון לשעה זו, טרם הוגשה הצעה לרכישת בית"ר ירושלים. המשפחה היהודית מניו יורק סיימה את הבדיקה שלה מול ההנהלה, אך עדיין לא הגישה הצעה. הקשר בין הצדדים נשמר ובבית"ר מקווים שההצעה תגיע בקרוב. כזכור, הצדדים חתמו על הסכם סודיות.

בינתיים, ההתעסקות בגזרת האלימות והגזענות ביציעים נמשכת. בקבוצה העבירו צילומים של 5 אוהדים שקיללו את קמסו מארה על רקע מוצאו המוסלמי. הצילומים, שכוללים פנים גלויות, נמצאים כבר אצל המשטרה ובבית"ר מבטיחים שעד למשחק הבא של הקבוצה אותם עשרה לא ייכנסו.

החבורה של ארווין קומאן תחזור לאימונים רק ביום ראשון. כל השחקנים הזרים עזבו לחופשות פרטיות, כאשר גם המאמן טס ליוון שם הוא מחזיק בבית עם אשתו. על פי הערכה, חוץ מז'וסואה מחייאס, שצפוי לחזור בינואר, וכן עמית כהן שנותח בברך, כל הסגל יעמוד לרשותו של קומאן, כולל מיכאל אוחנה שצפוי לחזור אחרי הפגרה.