הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכירת זרגרי ושועה על הפרק: בית"ר מתכוננת לחלון העברות גורלי

בבירה נערכים לאפשרות שלא תגיע הצעה לרכישת המועדון, מה שיוביל לפרידה ממספר כוכבים כדי לסיים את העונה ללא בור תקציבי. גם קיצוץ רוחבי נשקל, אבל ישנה הבנה שהשחקנים לא ישתפו פעולה

תומר לוי
תומר לוי  14.11.21 - 10:56

לפגרת הנבחרות בית"ר ירושלים יצאה די מעודדת אחרי 0:3 מרשים על מכבי פתח תקווה, אבל עתיד המועדון עדיין לא ברור. הצהובים שחורים מתחילים להיערך לחלון ההעברות של ינואר ואם לא תגיע עד אז הצעה לרכישת המועדון ולא יימצא רוכש, ינסו למכור שחקן אחד או שניים כדי לכסות את הבור התקציבי שנפער.

מי השחקנים שעלולים לשלם את המחיר ולהיפרד מבית"ר? בראש הרשימה נמצא כמובן אביאל זרגרי, אחד הנכסים הבולטים של הקבוצה מהבירה שגם כמעט נמכר בקיץ למכבי תל אביב. מלבדו גם מכירת איתמר ניצן וירדן שועה נמצאת על הפרק, זאת כאמור, על מנת לסיים את העונה הנוכחית ללא בור תקציבי ולשלם משכורות לשחקנים ולצוות.

וישנה גם אפשרות נוספת, אבל הרבה פחות ריאלית: קיצוץ רוחבי נוסף. עם זאת, בבית"ר מבינים שהשחקנים לא ישתפו פעולה עם קיצוץ נוסף, זאת לאחר הסאגה הארוכה שהובילה איתה תקופת הקורונה הקשה בה קיצצו השחקנים ממשכורתם.

אחרי שבוע חופש, בבית"ר יחזרו מחר (שני) לאימונים. לקבוצה מהבירה מחכים עם החזרה מהפגרה משחקים מול הפועל חדרה ובני סכנין ולאחר מכן תיכנס לרצף לא פשוט בכלל בליגה מול מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע.