הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עזרה מחבר: ג'ורדי קרויף מייעץ למכבי תל אביב בבחירת מאמן

המאמן הולנדי שוחח עם ברק יצחקי, שעשוי לאמן גם נגד לינץ בקונפרנס

תומר לוי
תומר לוי  15.11.21 - 08:51
תחילת כתבה

במכבי תל אביב טרם מצאו מאמן קבוע שיחליף את פטריק ואן לוון ומתברר שיש קול מהעבר שמסייע להם לעשות זאת. ג'ורדי קרויף נמצא בישראל ונפגש עם ברק יצחקי וההערכה היא שהוא עוזר לצהובים ומייעץ לג'ק אנגלידיס וברק יצחקי בבחירת המאמן הבא.

קרויף, כידוע הוביל את מכבי ת"א לשלוש אליפויות רצופות בתור מנהל ספורטיבי, ועזב אותה ב-2018 אחרי עונה אחת על הקווים. כיום, ההולנדי משמש בתור המנהל הטכני של ברצלונה, אבל נראה שלא שכח את המועדון בו חווה הצלחה רבה.

בינתיים, החל ברק יצחקי להכין את מכבי ת"א למשחק מול לאסק לינץ בקונפרנס ליג. במועדון, כאמור, עושים הכל על מנת למנות מאמן כמה שיותר מהר, אבל כפי שפורסם אתמול יכול להיווצר מצב שיצחקי ימשיך להכין את הקבוצה למשחק מול האוסטרים ואם לא ימונה מחליף בימים הקרובים גם יעמוד על הקווים במשחק נוסף.

מכבי ת"א אמורה לארח את לינץ בבלומפילד בחמישי הבא, למשחק שעשוי להכריע את זהות הקבוצה שתסיים במקום הראשון בבית ותעפיל אוטומטית לשמינית גמר הקונפרנס. שלושה ימים לאחר מכן, לצהובים מחכה מפגש ליגה לא פשוט בכלל מול הפועל חיפה בסמי עופר וכשהפער שלהם מהפועל באר שבע שבפסגה עומד על שמונה נקודות, אין ספק שהם זקוקים למישהו שייצב את הקבוצה בהקדם.