הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתקדם: אוחנה אמור לקבל דקות במשחק אימון

קשר בית"ר ירושלים צפוי להיות כשיר לליגה אחרי הפגרה

תומר לוי
תומר לוי  17.11.21 - 09:39
תחילת כתבה

חדשות טובות לבית"ר ירושלים: אחרי תקופה ארוכה בה הוא נעדר, אמור מיכאל אוחנה לקבל דקות ראשונות במשחק האימון שתקיים הקבוצה מהבירה נגד סקציה נס ציונה ביום שישי, משחק שייערך באוניברסיטה העברית בירושלים.

אוחנה גם אמור לחזור לסגל של הצהובים-שחורים בליגת העל אחרי פגרת השזרוע, ונראה כי מדובר בתוספת כוח משמעותית לבית"ר. כזכור, אוחנה לא התאמן עם הקבוצה כמעט שבעה חודשים והשלים בסך הכל 24 משחקים מאז הגיע לבית"ר ביוני 2019. העונה הוא טרם רשם הופעה.

אולם, מעבר לעניין המקצועי מבחינת הסגל והתוצאות, השאלה הגדולה יותר שמטרידה כעת את אנשי המועדון היא כיצד בית"ר תתגבר על הבור התקציבי עד חודש ינואר, אם אכן הצעה לרכישה לא תגיע. השחקנים לא יהיו מוכנים לקיצוץ נוסף בשכר, ומכירת שחקנים כאמור נמצאת על הפרק.

בתוך כך, אירוע מרגש התרחש היום (רביעי)  במתחם האימונים בית וגן, כאשר שחקני בית"ר "גשם" ירושלים, אנשי הצוות המקצועי והנהלת המועדון אירחו באימון הבוקר של הקבוצה את חניכי וצוות המרכז השיקומי "עדי ירושלים", אותה מפעילה "עמותת עדי" המטפלת בילדים ומבוגרים עם מוגבלויות מורכבות.

חניכי "עדי ירושלים" המתמודדים עם מוגבלויות, הגיעו למתחם האימונים של הקבוצה מהבירה בליווי הצוות המקצועי של המרכז, וזכו לפגוש את השחקנים מקרוב. שחקני בית״ר העלו את הילדים המאושרים אל כר הדשא וגרמו להם לחוות לרגע אחד את התחושה המרגשת להיות לצד השחקנים וליהנות מפעילות משותפת עם כוכבי כדורגל.

קפטן בית"ר ירושלים, אופיר קריאף, אמר לאחר המפגש: "בית"ר ירושלים זה מועדון שמחובר לקהילה ולפעילויות באופן שוטף לאורך העונה. רק לראות את ההתרגשות של הילדים והמלווים שמגיעים לדשא בבית וגן, שווה לנו הכל. זאת זכות שלנו להיות אלה שיעלו חיוך על הפנים ואנחנו מאחלים להם ולמשפחות שלהם רפואה שלמה וכמובן שהם מוזמנים בכל רגע למשחקים שלנו, שם נמשיך ונהדק את הקשר".