הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אם ישוחררו שחקנים: ארווין קומאן ישקול את עתידו בבית"ר

המאמן ביקש הבהרות בנוגע למצבו של משה חוגג, אבל במועדון מאמינים שיוגשו הצעות לקנייתו. במקביל, ישנו חשש מפציעתו של זריהן בברך, שועה והשחקנים הזרים צפויים לשוב היום לאימונים

תומר לוי
תומר לוי  21.11.21 - 07:28
תחילת כתבה

מעצרו של בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, ממשיכה לטלטל את הקבוצה מעיר הבירה. המאמן ארווין קומאן ביקש הבהרות מהנהלת המועדון לגבי המצב של הבעלים שמואשם בהלבנת הון ובעבירות מין ובמידה שיתבצע שחרור מאסיבי של שחקנים מהקבוצה הוא ישקול את עתידו במועדון.

בקבוצה, שנמצאת במקום השמיני בטבלת ליגת העל, מאמינים שיוגשו הצעות לקנייתה לאור ההתעניינות שקיימת במועדון. חלק מהאנשים שמאמינים שהמצב הבעייתי שנוצר דווקא עשוי לזרז את הקנייה של המועדון, שלאחרונה העביר את זכויות הניהול לנאמן יצחק יונגר.

ארווין קומאן הגיע לבית"ר רק הקיץ במטרה להצעיד אותה בחזרה לצמרת של הכדורגל הישראלי. תחת המאמן ההולנדי, הקבוצה מהבירה מספקת חוסר יציבות כאשר עד כה היא השיגה שלושה ניצחונות ליגה לעומת שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. עם זאת, היא רחוקה שמונה נקודות מהפסגה ואחת מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון.

במקביל, מיכאל אוחנה התלונן על כאבים בשריר האחורי וספק אם יתלבש למשחק נגד הפועל חדרה ביום שבת, אך בקבוצה קיבלו חדשות חיוביות מכיוון השחקנים הזרים ומכיוון ירדן שועה שצפויים לחזור היום לאימונים.