הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: נתניה במו"מ עם עומאר סאקו

אחרי פארסת גאבי קיקי, היהלומים פנו לבלם (1.91) מחוף השנהב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.11.21 - 11:18

פרסום ראשון. אחרי פניית הפארסה של גאבי קיקי, שכאמור חתם במכבי פתח תקווה, במכבי נתניה החלו במאמצים להחתמת בלם אחר. היום (שלישי) נודע לערוץ הספורט על מו"מ בין היהלומים לעומאר סאקו מחוץ השנהב.

הבלם גבה הקומה (1.91, 25), משחק כיום בקבוצת ברו מהמקום בשישי בליגה הבולגרית. נתניה פנתה לקבוצתו על מנת להנחיתו בעסקת השאלה עם אופציית רכישה בקיץ הקרוב תמורת סעיף השחרור שלו שעומד על 250 אלף יורו. למרות היותו שחקן הרכב, הבולגרים מעדיפים למכור אותו כעת בשל אותו סעיף שחרור שיופעל בכל קיץ עד לסיום חוזהו בעוד כשנה וחצי.

בתוך כך, במכבי נתניה התקבלה החלטה עקרונית שלא לעבוד יותר עם הסוכן שהציע את הבלם גאבי קיקי, שחתם בסוף במכבי פ"ת, יריבת נתניה במחזור הקרוב בליגה. לאחר שנתניה הגישה הצעת שכר על סך 13 אלף דולר לחודש, סוכנו של הקמרוני פנה למכבי פ''ת, ואמר שהבלם יחתום בשורותיה אם יקבל שכר גבוה יותר. בסופו של דבר המלאבסים העניקו לו חוזה בשכר של 15 אלף דולר מה שהוביל ל"בריחה".

"השתמשו בנו כדי שקיקי יקבל שכר גבוה במקום אחר", אמר גורם במועדון. "אנחנו לא חדשים בכדורגל, וכנראה שיש קבוצות שעובדות בצורה שונה מאיתנו".

בינתיים אלמוג כהן ומאמן מכבי נתניה, בני לם סיכמו שהקפטן יפרוש בינואר, כך שבחלון ההעברות היהלומים יוכלו לצרף בלם. בינתיים, כהן יעשה מאמצים לקחת חלק פעיל באימונים ובמשחקים, גם אם בתור מחליף. השחקן בן ה-33 סובל מכאבים בברך ובמפשעה, ויקבל זריקה לפני משחקים. כאמור, כהן מיועד להישאר במערכת כמנהל מקצועי.

המאמן בני לם טרם החליט אם לשנות את המערך ולעבור לרביעיית הגנה או להמשיך בשלושה בלמים. במחנה האימונים שקיימה נתניה, לם ניסה את שני המערכים, אבל ככל הנראה שיתאים את עצמו לפ''ת. שתי הקבוצות מחזיקות באותו מספר נקודות, ונמצאות נקודה אחת מעל הקו האדום.