הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אורי דהן נפגע בשריר התאומים וייבדק

עוד פציעה בחיפה. סאן מנחם: "לא נפלנו מהיריבות באירופה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.11.21 - 15:31
דהן. עוד פצוע בחיפה (getty)
דהן. עוד פצוע בחיפה (getty)

אחרי ההפסד לאוניון ברלין (1:0) שקבע כי מכבי חיפה איבדה למעשה סיכוי להעפיל לשלב הבא בקונפרנס ליג, הירוקים כבר עם הפנים קדימה. המאמן ברק בכר, דיבר היום (שישי) לקראת המפגש עם הפועל ת"א ביום ראשון במסגרת הליגה.

בכר אמר: "עשינו כבר בעבר את המעבר בין אירופה לליגה. אנחנו באים למשחק מול קבוצה טובה, באווירה טובה ואין תרוצים, אנחנו רוצים לנצח. להפועל יש הרבה שחקנים מנוסים שמכירים את הליגה הזאת. הפועל קבוצה מאומנת ואנחנו צריכים להמשיך את הקצב מהמשחק מול אוניון כי הוא היה טוב. הקבוצות פחות פיזיות בליגה ואת זה אנחנו צריכים לנצל. פספסנו לא מעט נקודות השנה והזמן לייצר רצף של ניצחונות".

המגן סאן מנחם: "באנו לקמפיין מאוד מוכנים עם גישה טובה. לא נפלנו מהיריבות, למרות שהן משחקות בטופ האירופי. לפעמים הלך יותר טוב ולפעמים פחות. לצערנו זה לא הספיק כדי לעלות. זה לא סוד ששיחקתי עם המון משחקים השנה והרגשתי קצת חנוק, אבל הצוות והמאמן ידעו לתת את הספייס שלי ואני חוזר עם אנרגיות מחודשות להמשך הליגה".

בהמשך התברר כי אורי דהן. הבלם ששב אמש לסגל לאחר שלושה משחקים והתגבר על פציעה בברכו, נפצע במהלך מחצית המשחק נגד ברלין בשריר התאומים ויבדק. ראיין סטריין, שהיה בשיקום בלונדון אחרי קרע בשריר האחורי, ינחת בסוף השבוע בישראל ויחזור לאימונים. מחמוד ג'אבר, סבלל מפציעה דומה, צפוי להיות בסגל ביום ראשון. בכר מסר כי נטע לביא יהיה בסגל לפיינורד בחודש הבא.