הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"להעיר ולא לרוץ זה משהו שאני לא מכיר"

קומאן תקף את שחקניו אחרי ה-0:0 מול חדרה, במועדון ביקרו את בואצ'י וג'סי. דילמה בקשר לשיתופו של זרגרי. במועדון רוצים למכור 20,000 כרטיסים מול מכבי ת"א, אופטימיות בקשר למציאת רוכש

תומר לוי
תומר לוי  28.11.21 - 06:23
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בבית"ר ירושלים מצורת המשחק במהלך ה-0:0 מול הפועל חדרה אתמול (שבת). במועדון ביקרו מספר שחקנים, ביניהם ריצ'מונד בואצ'י ואדווין ג'סי, שלא מתאקלמים ולא מציחים להביא את המספרים שציפו מהם בתחילת העונה. הירושלמים ערכו שיחה השבוע עם ג'סי בתקווה שישתפר, אך כרגע הוא אינו מספק את הסחורה.

מקס גרצ'קין, אוראל דגני, אופיר קריאף וירדן שועה קיבלו מחמאות על ביצועיהם, אך המשחק התקשה להתרומם. במהלך התיקו חסר השערים המאמן ארווין קומאן תקף את כך שהשחקנים העירו אחד לשני: "אין בעיה להעיר כדי לעזור ולהפוך ליותר טובים, אבל להעיר ולא לרוץ זה משהו שאני לא מכיר". כעת במועדון חוששים מסדרת המשחקים הקרובה, נגד סכנין בדוחא ומאוחר יותר נגד מכבי ת"א, הפועל ב"ש ומכבי חיפה. מקס גרצ'קין התייחס לכך: "לא יודע מאיפה ניקח נקודות, אבל אנחנו מגיעים כדי לנצח בכל משחק".

מבחינה כלכלית, במועדון בונים על הכנסה של מיליון וחצי ש"ח מהמשחק נגד מכבי תל אביב בטדי בראשון הבא ומעודדים מכך שהגיעו 6,500 אוהדים למשחק נגד חדרה. בשביל להגיע להכנסות של מיליון וחצי ש"ח צריך ש-20,000 אוהדים יגיעו לטדי, ואחרת הבור התקציבי ימשיך לגדול. השחקנים מעורבים בניסיון לפתור את המשבר וגרצ'קין הגדיר אותו כ"צו 8" לאוהדים, בניסיון לעזור כלכלית למועדון.

במקביל, לא מרוצים בירושלים ממצבו הבריאותי של אביאל זרגרי. הצוות המקצועי חושב שהוא חזר בצורה לא טובה מהפציעה בגב והוחלף בדקה ה-55, אך הסיטואציה מורכבת. הפוטנציאל של זרגרי גבוה, והוא יכול לעזור מבחינה מקצועית, אך מצד שני הקבוצה רוצה להריץ אותו כדי שהערך יעלה במקרה של מכירה בינואר הקרוב, אבל כרגע זה עדיין לא זה.

במועדון יש אופטימיות בקשר לרכישת הקבוצה. יש מספר גורמים מארצות הברית שהביעו עניין, חתמו על הסכם סודיות ונראים רציניים, אך כרגע עדיין אין הצעות. המשפחה היהודית מניו יורק שעשתה בדיקת נאותות ארוכה ויסודית ככל הנראה לא תרכוש את בית"ר.