הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"טעויות מטופשות": אכזבה קשה בנוף הגליל

3 הגדולות מחכות במשחקים הבאים. במועדון חוששים מכדור שלג

הדר יעקבי
הדר יעקבי  28.11.21 - 07:37
תחילת כתבה

תחושות לא נעימות בהפועל נוף הגליל לאחר ה-2:1 המאכזב לבני סכנין. במועדון קיוו ללקט נקודות מהמפגש ולצאת מעודדים לקראת שלושת המשחקים הקרובים מול הגדולות (מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע), אך לצערם יצאו בידיים ריקות.

"אני שמח שהצלחנו למרות ההפסד להראות כדורגל התקפי היום", אמר המאמן המפסיד ירון הוכנבוים והוסיף, "עשינו טעויות ושילמנו עליהן. במחצית הראשונה היינו עדיפים, לאחר מכן היה נראה שהשחקנים מתעייפים וגם הניסיונות שלי לחילופים התקפיים לצערי לא עזרו. אסור לנו להישאב לזה, אבל מצפה לנו תקופה עמוסה נגד קבוצות מעולות ואנחנו עם הפנים קדימה".

שחקניו של הוכנבוים התייחסו גם הם למשחק ואמרו: "ספגנו גולים מיותרים מטעויות מטופשות. זה מבאס כי אנחנו מרגישים שאנחנו מסוגלים, אבל פעם אחר פעם לא מצליחים להביא את זה לידי ביטוי. יכולנו לנצח את סכנין, אנחנו לא פחות איכותיים מהם".

הקשר הצעיר בר כהן, שקיבל לראשונה את הקרדיט לפתוח בהרכב לאחר שהרשים את המאמן באימונים לאחרונה, רשם משחק פחות מוצלח אמש וספג ביקורת, כשמנגד רועי שוקרני זכה למחמאות אחרי המשחק ועושה רושם כי הוא בדרך לרשום את אחת העונות המוצלחות בקריירה שלו. כזכור, הקשר רשם כבר שלושה בישולים בליגה.

במועדון מנסים לשמור על מצב רוחם של השחקנים לקראת סדרת המשחקים הקרבה, ובראשה מפגש עם מכבי תל אביב בבלומפילד שיערך כבר ביום רביעי הקרוב. בראשון הבא יארחו את האלופה מכבי חיפה ושבוע לאחר יצאו למפגש חוץ קשה במיוחד באיצטדיון טרנר נגד הפועל באר שבע.