הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עמוס: "לם השיב לנו את האמונה שאפשר לנצח"

נתניה נערכת לאשדוד. המאמן: "עם כדורגל שמח נהיה טובים"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  29.11.21 - 11:12
תחילת כתבה

כשהיא נמצאת במקום התשיעי עם 12 נקודות מתוך ה-30 האפשריות, מכבי נתניה של בני לם שבה מהפגרה בצורה טובה עם 0:2 על מכבי פתח תקווה. מחר (שלישי) היא תפגוש את מ.ס אשדוד, ותקווה לחייך פעם נוספת. עד אז, היהלומים ערכו מסיבת עיתונאים בהשתתפות המאמן ודני עמוס.

"לא חגגנו אחרי שבת, יש עכשיו עוד משחק", פתח לם, "אין לנו זמן ומצפה לנו משחק מאוד קשה. אשדוד התחילה את העונה לא טוב אבל עכשיו הם במצב מצוין ב-3-4 משחקים האחרונים. הם במומנטום טוב, אבל גם אנחנו בתקופה טובה. אני עדיין לא יודע מי ישחק, אבל מי שישחק יתן את שלו. אם נמשיך עם הכדורגל השמח שלנו וביחד עם הקהל, נהיה קבוצה חזקה וטובה. אני נותן את כל הכבוד לאשדוד, אני מחזיק מהם ומהמאמן שלהם, אבל אנחנו קבוצה חזקה".

"השחקנים מיישמים את מה שאני רוצה מהם", המשיך, "אני שומע את הפרשנים, בסך הכל מתוך 5 משחקים שלי היו 4.5 משחקים מצוינים, חוץ מחצי המשחק נגד הפועל ירושלים. מכבי נתניה תראה כדורגל טוב לקהל, יכול להיות שעוד נפסיד אבל תמיד נדרוש 100%".

גם דני עמוס דיבר במסיבת העיתונאים: "בני הביא הרבה התלהבות, ובעיקר החזיר את האמונה שהלכה לנו לאיבוד לפניו. הוא החזיר לנו את האמונה שאנחנו יכולים לנצח. מכבי נתניה צריכה להיות בפלייאוף העלין. ככה אני חושב מתחילת העונה, אני יודע שיש לנו את זה. רק היה צריך את הדבק הזה, נבוא מחר ונשחק את המשחק שלנו כדי לנצח ולהתקדם קדימה".

"אנחנו רוצים לשחק התקפי", המשיך, "בסופו של דבר צריך להביא את הנקודות ואם נעשה את זה כולם יגידו 'וואו, איזה קבוצה יש פה".