הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

110 ש"ח: אוהדי חיפה זועמים על נוף הגליל

הקהל הירוק הופתע ממחירי הכרטיסים למשחק באיצטדיון גרין. גיל ברעם: "עלויות האבטחה עולות יותר ממשחקים אחרים, מי ישלם את זה?!"

יגאל גולדשטיין והדר יעקבי  29.11.21 - 17:16

נושא מחירי הכרטיסים למשחקי ליגת העל עלה לא פעם לכותרות. כעת, נראה כי אנו עומדים בפני סאגה נוספת אחרי שנחשפו עלויות הכניסה לאיצטדיון גרין עבור האוהדים הירוקים.

למעט היציע שמאחורי השער (הצפוני), אליו ימכרו כרטיסים במחיר של 70 ש"ח, אוהדי האלופה יאלצו להיפרד מלא פחות מ-110 שקלים עבור ישיבה ביציעים המזרחיים והמערביים (שערים 5 ו-2) באיצטדיון הצנוע. כזכור, אוהדי חיפה מחו בתחילת העונה כנגד הנהלת הפועל חדרה על קביעת מחיר אחיד של 100 שקלים - מה שלבסוף גרם להורדת המחיר על ידי הנהלת המארחת.

כמו כן, כשקבעה הנהלת האלופה מחירים שנראו גבוהים מדי עבור אוהדיה למנוי האירופי, בחר שוב הקהל הירוק להביע את מחאתו כנגד ההחלטה, במה שהוביל להטבה שקיבלו כל רוכשי המנויים בדמות כרטיס חינם לגמר גביע הטוטו מול הפועל באר שבע או לכרטיס נוסף למשחק אירופי. מעניין יהיה לראות אם הפעם יבחרו הירוקים ביציע בדרך דומה.

בתוך כך, מנכ"ל הפועל נוף הגליל גיל ברעם הסביר את המחיר שנקבע: ״אני מבקש 60 ש"ח לכרטיס מאחורי השער, בסמי עופר אותו מקום עולה 75 ש"ח. במקומות שמוכרים בסמי עופר ב-140, ש"ח אני מוכר ב-100 ש"ח.
במשחק כזה מול מכבי חיפה עלויות אבטחה עולות הרבה יותר ממשחקים אחרים, מי ישלם את זה?!".

כמו כן, חשוב לציין את המחירים אותם שילמו האוהדים הירוקים באיצטדיון בלומפילד לקראת המפגש אמש נגד הפועל תל אביב (מצורפת תמונה).