הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

26 אלף אוהדי מכבי חיפה הבטיחו מקומם

הירוקים מתכוננים לדרבי: "אווירה של משחק על תואר"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.11.21 - 11:08

מכבי חיפה נערכת למשחק הדרבי מול הפועל בחמישי וכחלק מההכנה, היום זכו השחקנים ליום מנוחה. ברק בכר והצוות שלו מקפידים על יום מנוחה לשחקנים יומיים לפני משחק, תוך התייעצות עם מומחים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים.

במועדון ישנה התרגשות גדולה לקראת המשחק, כשהכרטיסים לדרבי נמכרו כולם כבר בשבוע שעבר. 26 אלף ירוקים הבטיחו הגעתם לסמי עופר, כמות שלא נכחה באיצטדיון מאז משחק האליפות נגד הפועל ב"ש. במועדון אמרו: "אווירה של משחק על תואר".

לאחר יממה סוערת בעקבות הונדליזם בבלומפילד, במועדון פרסמו הודעה לאוהדים: "7,000 אוהדים ליוו אותנו אתמול למשחק החוץ בבלומפילד, צבעו את האצטדיון בירוק והעניקו הרגשה של משחק בית. ההגעה במספרים מדהימים, העידוד הלא פוסק, הדחיפה דווקא לאחר שקיבלנו את הגול, ראויים למילה טובה. אך אי אפשר שלא להתייחס לנזק שהותירו מספר מצומצם מבין האוהדים. מעשה ונדליזם מביש ומכוער, שראוי לכל גינוי".

"זה פוגע בתדמית של כולנו, המועדון והאוהדים. אנו נאתר את אותם ונדליסטים ונרחיקם מהמגרשים. אנחנו רוצים לזכור מהאוהדים הנפלאים שלנו את הדקות היפות בבלומפילד ולא את התמונות המכוערות שראינו בתקשורת. התדמית שלכם כקהל מספר 1 חשובה לנו מאוד, בואו נעשה הכל כדי לשמר אותה".

מחר באימון המסכם תמונת ההרכב תתבהר. לרשותו של ברק בכר יעמוד סגל כמעט מלא למעט נטע לביא וריאן סטריין, כשהאחרון אמור לשוב לאימונים אחרי שעבר שיקום בלונדון. הבלם, אורי דהן נבדק לאחר שנפצע במהלך החימום נגד אוניון ברלין בשריר התאומים, אך הבדיקה לא העלתה דבר והוא ישוב לאימונים.

הבלם, עופרי ארד שלא שותף בשלושת המשחקים האחרונים מחזיק בנתון מעניין, בכל משחקי הדרבי ששיחק, מכבי חיפה לא הפסידה. בהפסד בעונה שעברה הוא לא שותף, כמו גם בהפסד לפני שלוש שנים (3:1).  בתוך כך, בן שהר שלא מרוצה ממעמדו לאחר שהוחלף במחצית נגד הפועל ת"א, פרסם פוסט ברשתות החברתיות: "תמיד תאמין בעצמך, לא משנה מה".