הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי חיפה יחרימו את המשחק בנוף הגליל

מחאה של הירוקים בשל מחירי הכרטיסים הגבוהים למשחק ב'גרין': "הניסיונות החוזרים והנשנים של עסקני הכדורגל החמדנים לעשות קופה על חשבון הקהל של מכבי חיפה לא יעברו בשתיקה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.11.21 - 14:41
תחילת כתבה

נושא מחירי הכרטיסים למשחקי ליגת העל עלה לא פעם לכותרות. אחרי שכבר אתמול פרסמנו כי אוהדי מכבי חיפה זועמים על מחירי הכרטיסים למשחק נגד נוף הגליל, היום (שלישי), החליטו ארגוני האוהדים של הקבוצה על החרמת המשחק שייערך ביום ראשון הבא.

למעט היציע שמאחורי השער (הצפוני), אליו ימכרו כרטיסים במחיר של 70 ש"ח, אוהדי האלופה יאלצו להיפרד מלא פחות מ-110 שקלים עבור ישיבה ביציעים המזרחיים והמערביים (שערים 5 ו-2) באיצטדיון הצנוע. כזכור, אוהדי חיפה מחו בתחילת העונה כנגד הנהלת הפועל חדרה על קביעת מחיר אחיד של 100 שקלים - מה שלבסוף גרם להורדת המחיר על ידי הנהלת המארחת.

בהודעה בדף הפייסבוק של 'הקופים הירוקים' נכתב: "הנהלת נוף הגליל לא הותירה לנו ברירה מלבד להחרים את המשחק בראשון הקרוב. הניסיונות החוזרים והנשנים של עסקני הכדורגל החמדנים לעשות קופה על חשבון הקהל של מכבי חיפה לא יעברו בשתיקה, ומכאן אנחנו קוראים בקול ישיר וחד משמעי -
אנחנו לא נהיה הפרה החולבת של כל קבוצות הליגה!".

מחיר של 110₪ הוא מחיר דמיוני ומקומם עבור משחק כדורגל בליגת העל. בין אם מדובר ביציע העידוד ובין אם ביציעים אחרים - זה או כולנו או אף אחד!  הכדורגל הוא ספורט עממי והוא ישאר כזה. בלי האוהדים לכדורגל אין זכות קיום. כל מי שרוצה להילחם בקהל שלנו מוזמן לנסות את מזלו".

"הניסיון שלנו מוכיח שכשאנחנו מאוחדים אף אחד לא יכול לכופף אותנו. אנו קוראים לקהל האוהדים להצטרף למאבק ולא לקנות כרטיסים, וזאת עם כל הרצון לתמוך בקבוצה בראשון. מי שכבר הזמין כרטיס - ניתן לבטלו עד יום חמישי. בנוסף אי רכישת כרטיס למשחק זה אינו נכלל ברשימת ביטול למנוי חוץ".