הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מה, אתם לא רואים? השפל של מכבי ת"א

גישת השחקנים, היעדר האיכות ואיפה גולדהאר? אוהד צהוב

עידו טרבלוס  02.12.21 - 10:39

עכשיו אפשר להגיד, זאת מכבי ת"א הכי חלשה ב-20 השנים האחרונות. בשנים של לוני הרציקוביץ' לא ראינו כזו חוסר אכפתיות. האוהדים נתנו קרדיט לברק יצחקי מהרגע הראשון, כולל קרדיט עצום לסגל בינוני מינוס, אבל הגיע הזמן שמישהו יתעורר במערכת.

מה, אתם לא רואים? אתם לא רואים שאין הגנה? שאין שחקן אחד שראוי לפתוח בחוליית ההגנה חוץ מדניאל פרץ.

אתם לא רואים שאין אמצע? שלא יכול להיות שקבוצה שרצה לאליפות תבנה על שרן ייני כקשר מרכזי שלה. אנחנו מטורפים על ייני, אבל אפילו הוא מבין שהוא לא יכול להיות הברומטר. גולסה? צל של עצמו. שמיר? לא ברור. רק קניקובסקי בולט וגם הוא נעלם יותר מדי. למה עידו שחר לא מקבל קרדיט?

ואיפה אתה, מיץ' גולדהאר? אתה לא רואה שהקבוצה קורסת? כבר שנתיים שהקבוצה מכניסה מיליוני יורו ובתוספת הבעלים הכי עשיר בארץ. בכל ענף ספורט אנחנו צריכים להחזיק סגל הרבה יותר איכותי.

לא לנצח את נוף הגליל בבית, לנצח בקושי את הפועל ירושלים ולהפסיד ללאסק זה שפל שלא נראה במכבי הרבה שנים. לא יכול להיות שזה יעבור בשקט. הסגל קיבל המון קרדיט, גם אחרי שפטריק פוטר, אבל זה כבר שפל שמישהו צריך לתת עליו את הדין.

אין מאמן מה שבאופן אוטומטי אומר שאין שיטה. גם אם ברק יצחקי מאמן כבר חודש, האווירה היא שהוא זמני, אז הכל תקוע ולא מתפתח. מה עוד צריך לקרות כדי שמישהו ירים את הכפפה בקריית שלום? 

הגול שמכבי קיבלה אתמול היה מביך. עומדת שם חוליית הגנה, שמרוויחה לא מעט כסף, אל מול קבוצה שצריכה להפסיד בבלומפילד בכל משחק והשחקנים פשוט מסתכלים על נוף הגליל משתעשעים ברחבה. מרימים את הכדור, נוגחים, בועטים וחוגגים. ה-ז-י-ה.

אני מחפש קרן אור. אני באמת רוצה לתת לאוהדי מכבי איזה שהוא קצה חוט להתלות בו, אבל המשחק אתמול היה שפל חדש, כזה שאחריו מפטרים מאמן. כזה שאחריו עושים חריש כל כך עמוק שאנשים במועדון לא יכירו אחד את השני מחר בבוקר. לא יכול להיות שזו היכולת. לא יכול להיות שככה מכבי נראית.

 ואולי מחר יבוא מאמן, אולי מחרתיים, אולי עוד חודש. אבל מה זה משנה? מה זה כבר ייתן? כל מה שהיה צריך להעשות כדי להרוס את העונה הזו, כבר נעשה. הסיוט הזה חייב להגמר עם הוראה חד משמעית מקנדה שתהפוך את המועדון הזה. 20 אלף מנויים ראויים ליותר. או לפחות להסברים.

מה שנשאר הוא לאחל חג מכבים שמח לכולם ושאולי ככל שהחג ייתקדם אנחנו גם נזכה לקצת אור.