הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בגלל בעיה טכנית": למה אוחנה לא שותף?

שיתופו של קשר בית"ר היה מוביל להפסד טכני. צפו בו מלהטט

תומר לוי
תומר לוי  05.12.21 - 22:59

בית"ר ירושלים הפסידה היום (ראשון) 2:1 למכבי תל אביב במשחק הראשון לאחר התפטרותו של ארווין קומאן והראשון של גל כהן ויוסי מזרחי על הקווים. בסיום המשחק, בו הירושלמים הפסידו ואיבדו נקודות באצטדיון טדי.

  • צפו בתקציר: מכבי ת"א גברה 1:2 על בית"ר ירושלים
  • יצחקי: "לא נגרם נזק מכך שאין לנו מאמן"
  • "לא חכמה": אוהדי מכבי לא התלהבו מהניצחון | הציוצים
  • מי שלא שיחק הוא מיכאל אוחנה, שנצפה מלהטט על הדשא בסיום המשחק. חתימתו של אוחנה הייתה חסרה על כרטיס השחקן בפורטל ההתאחדות, ושיתופו בעקבות כך היה מוביל להפסד טכני. לכן בית"ר לא הייתה יכולה לשתפו במהלך ההתמודדות.

    גל כהן, בכל אופן, התייחס: "חתיכת פרמיירה. אף פעם לא מכינים אותך לרגעים האלה. המשחק של הקבוצה יותר חשוב מהחוויה האישית שלי. אולי לא ניצחנו אבל אני מאמין שבהמשך נביא את הנקודות, אנחנו צריכים אותן בסופו של דבר. אני במערכת חמישה חודשים, חדש לכל המקום. אעשה כל מה שאני צריך לעשות בשביל בית"ר ירושלים, הייתה לי הזכות להיות עם יוסי מזרחי ואלי אוחנה לפני המשחק ובמהלכו. טובת הקבוצה היא מה שחשוב.

    המאמן המשיך: "אני לא אשחרר פה קלישאות, אבל המצב לא טוב. אנחנו בוחרים להילחם. בוחרים להביט קדימה ולהבין את הסיטואציה שלנו. תכננו שמיכאל אוחנה ישולב ב-15 הדקות האחרונות של המשחק, הייתה בעיה טכנית. הסברתי לו את זה, כמובן שהוא התאכזב".

    העתיד: "הליגה שוויונית. הרבה קבוצות טובות, אני מאמין שאנחנו נצליח לעשות את זה. יש לנו סיבות מכאן ועד הודעה חדשה אבל אנחנו בוחרים לא להשתמש בהן, נצמח ביחד דרך חדר ההלבשה. אני הכנתי את הקבוצה מקצועית למשחק יחד עם יוסי מזרחי וניהלתי את המשחק יחד איתו. הקבוצה נראתה טוב היום, רצינו לשחק במערך של ארבעה. שיחקנו עם קישור דומיננטי. הייתה טעות אישית בגול הראשון אבל הייתה אווירה טובה ורצינו לשלב את מיכאל בדקה ה-75, יש לנו כלים על הספסל. אנחנו מאמינים בקבוצה. אם לא הייתי מאמין לא הייתי מבקש לקבל את האימון של הקבוצה הזאת. תודה על המחמאות, נמשיך הלאה".