הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א סימנה מאמן ומקווה להבשלת המו"מ. יצחקי: "גולדהאר מעורב"

המחליף מתקרב לבלומפילד? לאחר הניצחון החשוב על בית"ר, הצהובים עושים צעדים לקראת מציאת האדם הבא על הקווים, ומאמינים שימונה בקרוב. המאמן הזמני: "אני בקשר טוב עם מיץ'"

תומר לוי
תומר לוי  06.12.21 - 07:40

מכבי תל אביב מעודדת מהניצחון אתמול (ראשון) 1:2 על בית"ר ירושלים, תוצאה שהעלתה אותם למקום הרביעי בטבלה. לאחר המשחק המאמן הזמני, ברק יצחקי, הדגיש שהוא נשאר זמני ושימונה מאמן למכבי תל אביב בטווח הקרוב. יצחקי אמר שהוא בקשר רציף עם מיץ' גולדהאר והכל מתנהל בשיתוף פעולה יחד איתו, כאשר במקביל הוא ביקר את ההגנה של הצהובים. בינתיים, בקבוצה כבר סימנו מאמן ומקיים כי המו"מ יבשיל לכדי חתימה.

יצחקי המשיך: "הגעתי מוכן לתפקיד. נכון שלא נורמלי שאני עושה אותו כבר עכשיו, אבל הגעתי מוכן. מיץ' מעורב בפרטים הקטנים, אני בקשר טוב איתו. קורס הפרו של וילי רוטנשטיינר היה ברמה גבוהה, זה קורס קשה מאוד. למדנו בו הרבה. אנחנו חוטפים גולים קלים מדי ואי אפשר לעבור על זה לסדר היום. אי אפשר לספוג בכל משחק ואנחנו עובדים על זה".

אופיר דוידזאדה התייחס גם הוא לניצחון והחמיא למאמנו הזמני: "הראנו אופי ומכאן נצא לדרך חדשה. אנחנו מבינים שצריך לתת את הלב, מי שלא ייתן לא יהיה על המגרש. ברק מאמן, יש לו הרבה ידע בכדורגל. אנחנו מאמצים את השיטה שלו ומתקדמים".

בקבוצה אהבו את כניסת המחליפים שהשפיעו לטובה על קצב המשחק והגיעו למספר הזדמנויות. הקבוצה תנסה לייצר רצף שיבסס אותה במקום השלישי. הצהובים מעודדים מהיכולת של סטיפה פריצה וברנדלי קובאס שמביאים מספרים, וזה כרגע הדבר החשוב ביותר.

במקביל, במועדון מרוצים מכך שדניאל טננבאום ודן גלזר חזרו לסגל והחלימו מהפציעות. הסגל הרחב נותן את אותותיו ומספר שחקנים עלולים להישאר מחוץ לסגל, במשחק האחרון אלה היו מתן חוזז ועדן שמיר. יצחקי הולך עם מי שמוכן לצאת איתו למלחמה וזה עבד לו טוב.