הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר מתלבטת בין המאמנים הזמניים לסילבס

אלי אוחנה יחל היום בחיפוש מנג'ר קבוע, בזמן שגם שמו של אלי כהן "השריף" עשוי לעלות. המאמן הזמני גל כהן החמיא לירדן שועה: "הוא עובד חזק ומשפיע, הקרדיט על השינוי לקומאן"

תומר לוי
תומר לוי  06.12.21 - 07:58
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים אמנם הפסידה אתמול (ראשון) 2:1 למכבי תל אביב, אבל הקבוצה ממשיכה הלאה והיום המנהל המקצועי, אלי אוחנה, יחל להתעסק בחיפוש המאמן. במועדון מתלבטים בין השילוב של גל כהן ויוסי מזרחי לבין פנייה לחיים סילבס, כאשר גם שמו של אלי כהן השריף עשוי לעלות. בקבוצה מרוצים מהיכולת של בית"ר, במשחק בו לחצה והגיעה למצבים. נראה שהמעבר לשלישיית קישור באמצע ייצב את הקבוצה.

בקבוצה החמיאו לגל כהן, שבחר מצידו להחמיא לירדן שועה: "כולם מדברים על זה שירדן לא רץ או ממושמע, אבל היום בדקה ה-94 הוא נתן ספרינט של 70 מטר להגנה כדי לסגור שחקן. הוא עובד חזק ומשפיע, צריך לתת את הקרדיט על השינוי הזה בעיקר לארווין קומאן שעזב". לירן רוטמן קיבל מחמאות גם הוא וחזרתו מהפציעה תורמת לקבוצה.

לעומתם, נמשכת האכזבה מריצ'מונד בואצ'י ואדווין ג'אסי שעדיין לא מספקים מספרים. אתמול נמנעה מהקבוצה מבוכה גדולה בצל סערת מיכאל אוחנה. השחקן לא חתם על כרטיס השחקן בפורטל ההתאחדות, ואם הוא היה נכנס אז בית"ר הייתה מפסידה הפסד טכני.

חשב הקבוצה, חיים נסון, עלה על הפדיחה ומנע מבוכה גדולה בהרבה. בקבוצה הבהירו שמאחר ואוחנה לא היה בתוכניות בתחילת העונה, הנושא פשוט נפל בין הכסיאות. בקבוצה מבינים שצריך לאגור נקודות בכל מחיר לפני ינואר, בו כמה שחקנים יעזבו בסופו של דבר בשל המצב התקציבי הקשה.

באותו נושא, בקבוצה התאכזבו מכמות הקהל. 9,000 צופים בלבד הגיעו ובית"ר לא עמדה במשימה שהציבה לעצמה, הגעת 15 אלף צופים לטדי, ופעם נוספת לא עמדה ביעד ההכנסות ממכירת כרטיסים. הבור התקציבי ממשיך לגדול. בכל מקרה, חיפוש המאמן תלוי בתקציב שהנאמן יצחק יונגר ייתן למאמן חדש.