הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי 28 יום. צפו בתמונות: משה חוגג שוחרר למעצר בית

בעלי בית"ר ירושלים נחקר בלהב 433 לפני שיצא לביתו בכפוף לערבות של 50 מיליון שקלים, מתוכם עשרה במזומן. על פי ההערכות, מעצר הבית אמור להימשך 30 ימים נוספים. הפרטים

תומר לוי
תומר לוי  14.12.21 - 15:00

26 ימים לאחר שנעצר ברעש גדול, בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג השתחרר היום (שלישי) סופית למעצר בית. לפני שיצא, חוגג נחקר פעם נוספת ע"י יחידת להב 443.

איש העסקים יצא מכלא הדרים והועבר לחקירה, כשמעצר הבית אמור להיארך 30 ימים נוספים. לשם כך, הוא יצטרך להציג בערבות של 50 מיליון ש"ח, מתוכם עשרה במזומן. במקביל, תנסה משטרת ישראל לגבש את התיק, שנמצא בקשיים - הן מבחינת עבירות המין, וגם בחשדות להלבנת הון.

מטעמם של עורכי דינו של חוגג, משה מזור ועמית חדד נמסר אמש: "חוגג שיתף פעולה באופן מלא, ומסר את גרסתו לחשדות במסגרת החקירה. כבר כיום ניתן לומר, שקיים פעם גדול בין החשדות החמורים בתחילת הפרשה לבין העובדות שהולכות ומתבהרות ככל שנוקפים הימים. אנו משוכנעים,  כי בתום החקירה ולאחר מיצויה יתברר כי לא דבק רבב פלילי במעשיו של מר חוגג".

כזכור, ב-18 לנובמבר נעצר חוגג, יחד עם שבעה חשודים נוספים, בחשד להונאת ענק בתחום המטבעות הקריפטו. במהלך החקירה, עלו נגד חוגג גם חשדות קשים במיוחד בתחום עבירות המין. כעת, שלב החקירה של חוגג תם - והכדור עובר למשטרה, שתנסה לגבש את האשמותיה כלפי איש העסקים.