הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאבוקה, ברסקי ואוגו בתכניות של נוף הגליל

בעקבות המשבר, העולה החדשה תרענן את הסגל בחודש ינואר

הדר יעקבי
הדר יעקבי  22.12.21 - 13:10

נוף הגליל מתקשה לעכל את ההפסד אתמול (שלישי) להפועל ירושלים. קבוצתו של ירון הוכנבויים עלתה ליתרון מהיר, שהפיח הרבה תקווה, אך דברים התהפכו, האדומים מירושלים ניצחו 3:1 וכגודל הציפיה, גודל האכזבה.

הקבוצות ירדו למחצית ב-1:1, והמאמן עוד ניסה להרים את השחקנים, אך האווירה בסיום כבר היתה אחרת לגמרי, "שקט כזה בחדר הלבשה אני לא זוכר כבר הרבה זמן", סיפר גורם במועדון "נותרנו כולנו בדממה, כולם היו בהלם".

גורם נוסף הוסיף: "פרייטר עמד מול שער ריק, אם היה נותן גול היינו עולים ליתרון 0:2 וגומרים את המשחק הזה. אחר כך ניסינו להסתגר במקום להמשיך לשחק כדורגל וכשמפסיקים לשחק מקבלים גול".

במקביל, לאור המשבר המקצועי נוף הגליל מנהלת משא ומתן לצירופם של שלושה שחקנים: ארנסט מאבוקה, שחקנה לשעבר של מכבי חיפה; רוסלן ברסקי, שמשחק ביריבה לתחתית הפועל ירושלים, וג'ון אוגו, שחקנה לשעבר של הפועל באר שבע. במידה ולא תהיה בעיית חיסונים, האחרון צפוי להגיע למבחנים בקבוצה בשבוע הבא. לרוסלן ברסקי טרם נעשתה פניה אך במועדון מעוניינים בו. במקרה של מאבוקה נעשתה פניה לסוכן.

גם המגעים עם המגן חגי גולדנברג נמשכים. כמו כן, ישנן תוכניות להתחזק בעוד לפחות שלושה שחקנים לעמדות המגן השמאלי, הקשר ההתקפי והחלוץ. בהתאמה, לא מעט שחקנים גם צפויים לעזוב ונראה שינואר צופן שינויים משמעותיים בקבוצה.

נוף הגליל נמצאת לראשונה העונה על סף הקו האדום כשהמשחקים שישוחקו היום יקבעו אם תשאר מעליו או מתחתיו. הקבוצה הצפונית תפגוש את מכבי נתניה בשבת לעוד משחק גורלי בתקווה להצליח לאסוף נקודות כמו בתחילת הסיבוב הראשון. "אין לנו זמן לחשוב על ההפסד הזה, יש נתניה בשבת, נלך לישון ומחר נקום כמו חדשים" אמרו במועדון.