הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משפתי וזמיר צפויים לפתוח נגד מ.ס. אשדוד

סרדל וטורה יחזרו לסגל הפועל חיפה, לויטה יפתח בין הקורות?

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.12.21 - 13:44

הפועל חיפה ערכה הבוקר (שישי) אימון מסכם לקראת המשחק בשבת נגד מ.ס. אשדוד (15:00). אחרי לא מעט פצועים וחוסרים נגד מכבי נתניה בשבוע החולף, אלישע לוי יקבל בחזרה כמעט את כל שחקניו לסגל מחר. לירן סרדל שסבל משפעת וסקו טורה שסבל מדלקת בחניכיים שבו לאימונים וצפויים לפתוח על הספסל, בעוד אוהד לויטה ככל הנראה יחזור לעמוד בין הקורות לראשונה מאז הדרבי שבו נפצע.

גם נס זמיר צפוי לפתוח לראשונה בהרכב מאז שב למשחקים אחרי כעשרה חודשים של שיקום בקרע ברצועה הצולבת. כמו כן, נראה שגיא משפתי, שרושם תקופה מצויינת לאחרונה, ימשיך לקבל על כך את הקרדיט בהרכב, אחרי שאתמול גם נולד לו ולאשתו דניאל בן שני. ניסו קפילוטו, שאומנם נכלל בסגל נגד נתניה, אך לא שותף במשחק בעקבות רגישות בשריר, החלים גם הוא וצפוי לעמוד בהגנה מחר.

למרות כל השבים והמחלימים, מי שימשיך להיעדר הוא החלוץ אלון תורג'מן, שאומנם לא יכלל בסגל מחר, אך שב השבוע לאימונים אחרי בדיקת אולטרסאונד והצפי הוא לשתפו במשחק הבא נגד קרית שמונה. אלישע לוי דיבר לפני המשחק ואמר: "אנחנו מתמודדים עם לו"ז מאוד קשוח, כמו כל הקבוצות, ואני שמח שהפצועים חוזרים. אנחנו נעשה הכל כדי לחזור למסלול של נצחונות ולהתקדם במעלה הטבלה. כל קבוצה עוברת תקופות לא הכי טובות, זה קורה לכולם. אין משחקים קלים והליגה מאוד שיוויונית. מה שחשוב זה שאנחנו נדע להרים את עצמינו".

האימון הסתיים בפעילות גיבוש בחסותו של צחי נקש, מי שמשמש כספונסר של הקבוצה הבוגרת ואחראי על מחלקת הנוער. נקש כיבד את המועדון בעוגות, פשטידות ושתיה במטרה להרים את המורל ומצב הרוח של השחקנים אחרי תקופה לא פשוטה. בארוחה נאמו נקש, המאמן אלישע לוי ורובי רגב המנכ"ל הזמני, איחלו חג שמח ושנה טובה לשחקנים הזרים וביקשו מכלל הקבוצה להילחם בשביל הקהל ולתת מעצמם אחרי האכזבות של התקופה האחרונה.

הרכב משוער: אוהד לויטה, דור מלול, ניסו קפילוטו, איזיצ'וקווה אנתוני, נועם כהן, גיא משפתי, קווין טאפוקו, חנן ממן, סער פדידה, נס זמיר, אלן אוז'בולט.