הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לם: "מוקדם מדי לחשוב על פלייאוף עליון"

מאמן נתניה אחרי הניצחון על נוף הגליל: "מרוצה בעיקר מהשער הנקי"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  25.12.21 - 20:06

מכבי נתניה ממשיכה להתקדם. היום (שבת) הקבוצה ניצחה 0:1 את הפועל נוף הגליל והמשיכה להתקדם בטבלת ליגת העל, כאשר היא יכולה לחלום על הפלייאוף העליון בסיום העונה. מאמן הקבוצה, בני לם, העדיף להתרכז בטווח הקרוב.

בני לם התייחס: "הגענו למשחק במגרש ביתי מובהק, הגענו כדי לנצח את המשחק. זאת הפעם השלישית ברציפות בה אנחנו לא סופגים שער. אני הכי מרוצה מזה כרגע. אי אפשר לדבר עדיין על פלייאוף עליון, הליגה קשה וצמודה. צריך להתקדם משבוע לשבוע. אולי עוד 4-5 מחזורים נדע, המטרה היא להמשיך הלאה ולנצח את בית"ר בבית".

המאמן המפסיד, ירון הוכנבוים, אמר: "חלק מהכדורגל, יש תקופות כמו התקופה הזאת בה לא ניצחנו בשבעת האחרונים. לא הגיע לנו להפסיד. בהחלט הרגשנו שאנחנו ראויים לשוויון, היו לנו מצבים פנטסטיים והם הגיעו לאחד. זה חלק מהכדורגל. מי שלא מבקיע בבעיה בסופו של דבר".

הוכנבוים דיבר על עלייתו של קיזיטו מהספסל: "צריך לתת לקיזיטו לשחק. סתיו נחמני שיחק 80 דקות והיה בסדר גמור, רצינו להכניס מישהו מהיר וטרי. זה היה הרעיון. אני חושב שאנחנו יכולים לשחק יותר טוב, במשך דקות ארוכות היינו טובים, בעיקר בחצי הראשון. הצלחנו לפרקים להניע את הכדור ולשלוט, אבל בסופו של דבר צריך להבקיע. לא הגענו למספיק מצבים. לכן אני לא מרוצה. לא כבשנו את המצבים שהגענו אליהם. להתפטר? לא עומד על הפרק בכלל, יש את המשחק הבא. זה חלק מהכדורגל, הקהל יכול להביע את דעתו".