הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לירן ליאני ישפוט את מכבי חיפה - מכבי ת"א

נקבע הצוות שינהל את המשחק המסקרן. המאזן שלו במפגשי שתי הקבוצות בפנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.12.21 - 16:55

המשבץ הארצי של איגוד השופטים, איתן תבריזי, פירסם היום (שלישי) את רשימת שיבוץ השופטים למחזור הקרוב - כשאת המשחק המרכזי בין מכבי חיפה למכבי ת"א מול אצטדיון סמי עופר מלא ינהל לירן ליאני.

השופט הבינלאומי לשעבר העביר בצורה טובה את הדרבי הירושלמי במחזור האחרון וסיבה נוספת קשורה בכך שמדובר בעונת הפרישה שלו עם הגיעו לגיל 45. לתבריזי יש בתקופה הקרובה שלושה משחקים מרכזיים, ולמשחקים בין הפועל ב"ש למכבי ת"א ובין הקבוצה של רוני לוי למכבי חיפה ייבחרו שניים מתוך השלושה: יגאל פריד, רועי רינשרייבר ודניאל בר נתן.
 
עבור מכבי חיפה לא מדובר בבשורות טובות במיוחד. בשלושת המפגשים האחרונים בין מכבי חיפה למכבי ת"א בסמי עופר בהם שפט ליאני, הירוקים לא הצליחו לנצח.

המשחק האחרון בין מכבי חיפה למכבי ת"א שניהל השופט הסתיים ב-4:3 דרמטי לזכות הצהובים אחרי שער עמוק בתוספת הזמן של יונתן כהן; בדצמבר 2018 ניצחה מכבי ת"א תחת ולאדן איביץ' 3:1; ולפני חמש שנים, ב-2016, סיימו הירוקים עם רוני לוי על הקווים ב-0:0 מול מכבי ת"א אותה אימן פטר בוס.

יגאל פריד ישפוט את המשחק בין הפועל ירושלים להפועל חדרה, איתן שמואלביץ' את המשחק בו תארח קריית שמונה את הפועל חיפה, מכבי פתח תקווה שתגיע אחרי הזעזוע בעמדת המאמן, תפגוש בבלומפילד את הפועל תל אביב במשחק אותו ישפוט דוד פוקסמן. אוראל גרינפלד ינהל את המשחק המסקרן בין מכבי נתניה לבית"ר ירושלים, ארז פפיר את המשחק בין המוליכה הפועל באר שבע לבני סכנין. רפאל גבע ישפוט את משחק התחתית החשוב בין אשדוד לנוף הגליל.