הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי נתניה במו"מ עם חלוץ נבחרת ג'מייקה

ג'בון איסט, לשעבר מלך השערים בקוסטה ריקה, מועמד. אשכנזי בהרכב לסכנין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.01.22 - 07:45

תגיות: מכבי נתניה

במכבי נתניה כבר התאוששו מההדחה הכואבת בגביע ובקבוצה ממשיכים היום (שישי) בהכנות לקראת המשחק מול בני סכנין ביום שני. המאמן בני לם, שהיה מרוצה בעיקר מהמחצית הראשונה, מהגישה ומהלחימה של של השחקנים, אמר להם באסיפה: "אם היינו מגיעים לפנדלים ומפסידים גם הייתי אומר לכם שנתתם את כל מה שיש לכם. דיברנו לפני המשחק ואמרנו שאם ניתן מאה אחוז אף אחד לא יוכל לבוא בטענות וכך היה. עכשיו צריך להתרכז במשימה והיא לסיים בפלייאוף העליון".

במועדון קיבלו בחום את יובל אשכנזי שיפתח לראשונה בהרכב כבר במשחק בשני. עמרי גנדלמן יוסט לעמדת הבלם במקומו של שיר צדק המורחק, ולם יחזור לשחק עם ארבעה שחקני הגנה. הוא עדיין לא החליט בקשר להתקפה, האם לשחק עם שני שחקני קו וחלוץ או שני חלוצים ב-4:4:2.

במקביל להכנות, נמשכים החיפושים אחרי חלוץ ובלם זרים. אבובאקר דומביה כבר קיבל רמזים לכך שאם יגיע חלוץ הוא ייאלץ לפנות את מקומו. בימים האחרונים פנתה נתניה לחלוץ נבחרת ג'מייקה, ג'בון איסט. החלוץ בן ה-26 היה מלך השערים של הקלאוסרה בקוסטה ריקה בעונה שעברה עם 13 שערים ב-23 משחקים והעונה כבש 5 שערים ב-19 הופעות. בנבחרת הוא שיחק 16 פעמים וכבש שני שערים.

במועדון הודיעו למאמון קשוע ואיאס מסאלחה, שלא זכה לדקת משחק מאז שהגיע בתקופת ריימונד אטפלד, שהם לא בתוכניות ויכולים לחפש קבוצה. מי שעוד מועמד לעזוב אבל בהשאלה הוא לירוי גבאי. בניגוד לשלושה בקבוצה רוצים שעידו וייר שלא התלבש למשחק מול ב"ש ימשיך במועדון ומרוצים מאוד מהמקצועיות וההתנהלות שלו על אף שאינו משחק.