הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כשיגלו מה מאיר אמר, יבינו שהאדום מביך"

חזיזה על הרחקת מגן חיפה. בכר: "השחקנים הבינו שנעשה אי צדק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.01.22 - 22:52

במחצית המשחק, ברק בכר ומכבי חיפה כבר הריצו תסריטים בנוגע לאיך משיגים משהו בטרנר, אחרי שנותרו בעשרה שחקנים ביתרון שברירי של שער, אבל האלופה שוב הראתה כמה האופי שלה מיוחד. עם 1:2 אצל הפועל באר שבע, הירוקים עשו צעד חשוב לעבר אליפות שנייה ברציפות ופתחו פער של ארבע נקודות מהאדומים שבמקום השני. מי יעצור אותם?

בסיום המשחק, דולב חזיזה נתן את הגרסה שלו לתקרית ההרחקה של רז מאיר: "ירדתי אחריו וראיתי שהיה קצת בלאגן וחילופי דברים בין הצוות שלנו לצוות של באר שבע. אני חושב שזה בסדר גמור, יש אמוציות במשחק כדורגל ואני חושב שלא היה צריך להרחיק את מאיר. אני לא רוצה לחזור על המילים שאמר, אבל זה לא היה משהו קיצוני. כשיגלו מה הוא אמר יבינו שזה מביך. ידענו שלא הגיע האדום הזה. רז מאיר היה עם דמעות בעיניים בחדר ההלבשה".

גם ברק בכר, שהשתולל אחרי ההרחקה של מאיר, הספיק להירגע ולחגוג ניצחון ראשון בטרנר בתור מאמן מכבי חיפה. "לא ראיתי מה שהיה, אבל חבל שקרה", פתח  המאמן. "זה גרם לשחקנים שלי להבין שנעשה אי צדק, והם נתנו 200% ומשחק הגנה הירואי במחצית השנייה. זה היה מתסכל, הצגנו את המחצית הטובה ביותר שלנו העונה וזה שינה הכל. אני גם בנאדם, קצת התעצבנתי".

"נתתי הוראות להמשיך באותה מגמה ולקראת סוף האסיפה קיבלתי עדכון שמאיר מורחק. היינו בהלם, אבל צריך לדעת להגיב, שיחקנו עם חזיזה בתור מגן וזה לא מובן מאליו. כל אחד נתן אקסטרה וניטרלנו את ב"ש", שיתף בנוסף.

"השגנו ניצחון עשירי ברציפות, מול קבוצה מעולה וביתית. היינו שווים יותר מ-1:2 וחבל שמה שקרה במחצית עצר אותנו. זה הוציא מאיתנו דברים אחרים: נחישות ואופי. ניצחון בצורה קשה ועם קצת מזל, אני גאה בהם", הוסיף בכר ונשאל על בזבוזי הזמן לקראת סיום המשחק: "אני חושב שעשינו את זה לא בצורה מוגזמת, בצורה לגיטימית ונכונה, לא אובר. ידענו איך ב"ש משחקת וניצלנו את זה בצורה מצוינת. מחצית של 0:5 נגמרה ב-1:2 וזה ניצחון מתוק מאוד ומוצדק".

ומה הלאה? "אנחנו עדיין לא יכולים לסכם דברים. זה בדיוק מחצית הליגה, עשינו חצי ראשון בצורה טובה", טען בכר וסיכם: "אין פה עניין של נוקאאוט לרוני לוי. הקבוצה שהגיעה לנצח ניצחה בשיניים, אבל ניצחה. שמחים לשמח את הקהל, אומנם הגיעו 1,500, אבל הרבה שחיממנו להם את הלב".

גם חזיזה סיכם: "הייתה מחצית ראשונה טובה מאוד שלנו והגיע לנו לכבוש עוד גול או שניים. קיבלנו את ההרחקה בשוק, ואמרנו שזה הזמן להראות מי גבר ומי לא, דיברנו בינינו ואמרנו שאם מנצחים ועוד ככה, כשהכל נגדנו זה אומר הרבה עלינו. לנצח ב-10 שחקנים בטרנר או תיקו זה תוצאה מצוינת ידענו שלא הגיע האדום כך שעוד יותר רצינו לנצח בשביל רז. האם יש קבוצה שיכולה לעצור את מכבי חיפה העונה? מכבי חיפה".