הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עימות חריף בין אריה לשמש, שנטש את האימון

סערה בי-ם: המאמן הטיח דברים קשים בחלוץ, שהיה על סף בכי. הסיפור המלא

רז זהבי
רז זהבי  19.01.22 - 16:27

תגיות: עידן שמש

עימות חריף באימון הפועל ירושלים: עידן שמש נטש את חדר ההלבשה במהלך אסיפת שחקנים בעקבות דברים קשים לטענתו שהטיח לעברו מאמן הקבוצה, זיו אריה.

במהלך האסיפה אריה ביקר בחריפות חלק מהשחקנים כשאת עיקר זעמו הפנה לכיוונו של שמש, מלך שערי הקבוצה. החלוץ, שנפגע מהדברים היה נתון בתוך סערת רגשות ואף עמד על סף בכי. שחקנים בקבוצה ומקורביו של שמש מספרים שהשחקן היה המום ונפגע מאוד מהדברים שאריה הטיח בו.

התקרית הגיעה על עתידו המעורפל של שמש בבירה. בימים האחרונים הפנו שמש וסוכנו אפי סופר בקשה להפועל ירושלים לעזוב מיידית את המועדון ולעבור לקבוצה אחרת, אולם הקבוצה מליגת העל מסרבת בשלב זה לבקשה.

מקורב לשמש ציין כי הדברים הקשים, השמיע אריה לא יעברו לסדר היום מבחינתו של השחקן. יחד עם זאת, בסביבתו של שמש נאחזים באפשרות שאריה יסיים את תפקידו במועדון בתקופה הקרובה.

"עידן אוהב מאוד את הפועל ירושלים, אבל היחסים בינו למאמן הפכו כבר לעניין בלתי נסבל", אמרו בסביבתו של החלוץ, "אין לעידן רצון להיכנס למלחמות מול הפועל ירושלים. יש לו חוזה עד לסוף העונה, אבל ברור שככה זה לא יכול להמשך. עידן הוכיח שהוא חלוץ לגיטימי וטוב בליגת העל והוא רוצה גם ליהנות מכדורגל. יש לו ביקוש רב, אבל כל זמן שהפועל ירושלים מסרבת לשחררו העסק הופך למורכב ומסובך. היחסים עם המאמן הפכו לבלתי נסבלים".

אפי סופר סוכנו של שמש מסר בתגובה:"אנחנו לא מעוניינים לדבר על התקרית. נראה מה יתפתח בימים הקרובים".